Медицинска козметика за чувствителен скалп

  • 23 839
  • 40
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте красиви дами  bouquet

За кой ли път, се обръщам с молба към вас. Blush
Тъй като ми се изясни,че масовата козметика за коса не е за мен Naughty,както и професионалната/не съм пробвала всичко,де/,реших да се ориентирам вече към медицинска козметика за коса,Phito или нещо друго.Скъпо,но ефикасно.поне така се надявам Praynig Rolling Eyes
Че питането ми е ,към коя фирма да се насоча newsm78
Трябва ми шампоан,за чувствителен скалп,масчица ако има също ще е добре.всичко което съм ползвала до момента ми идва силно на косата.скалпа ми се лющи и сърби,а краищата са сухи,и ако им сложа балсам или маска,започва зверски сърбел.
Моля дя споделите,който има такъв проблем или горе-долу същия какво ползвате.

Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 1 376
Незнам дали си пробвала това, не е медицинска козметика http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42637&goChar=K.
Аз съм много доволна от този шамплоан.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Незнам дали си пробвала това, не е медицинска козметика http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42637&goChar=K.
Аз съм много доволна от този шамплоан.
Не съм го пробвала Naughty.в аптеките ли се продава или Embarassed..........за паричките ми е ясно,че няма да е от най-евтините Mr. Green.ако е ефикасен,естествено това е без значение Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
А на дерматолог случайно ходила ли си? Себорея нещо ми се върти в главата  newsm78, но... по-добре първо си уточни проблема със специалист, пък после марките ще ги нищим. Така на сляпо съвет не давам.

# 4
  • Мнения: 172
Дюкре козметиката за коса е медицинска.Много често я изписват дерматолози и те имат шампоани за чувствителен скалп.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 858
А на дерматолог случайно ходила ли си? Себорея нещо ми се върти в главата  newsm78, но... по-добре първо си уточни проблема със специалист, пък после марките ще ги нищим. Така на сляпо съвет не давам.
Определено не е себорея.Мъжо има,и неговите продукти не ми помагат.вече си мисля дали не е от нерви newsm78

Дюкре козметиката за коса е медицинска.Много често я изписват дерматолози и те имат шампоани за чувствителен скалп.
А дали мога да разгредам каталог или сайт на български Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Така и така си на етап проби  Laughing опитай с с детски шампоан.

P.S, или от втълпяване, че нещо ти лази в косата?

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 01:06 от AlexaS

# 7
  • Мнения: 172
Само това успях да намеря но и то май е достатъчноhttp://apteki-optima.com/?cid=86&searchString=DUCRAY-&co … =0&results=20

# 8
Бих ти препоръчала Phyto или Ducrаy.Имах подобен проблем и с Phyto го разреших Peace

# 9
  • Мнения: 1 540
И на мен напоследък не може да ми допадне обикновен шампоан, ден два след измиването почва много да сърби и скалпа ми побелява. Купих си Виши за сух пърхут, вече правя "втора сесия". Преди няколко месеца го завърших първата сесия. Ефекта след свършване на опаковката беше около месец-два. Сега пак ми се появи и отново всех Виши. Успокоява от първото измиване още, много съм доволна. Но и нищо друго не съм пробвала, така че не казвам, че е най-доброто  Wink

# 10
  • Мнения: 1 926
И аз го имам този проблем-ще следя темата

# 11
  • Мнения: 1 376
Незнам дали си пробвала това, не е медицинска козметика http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42637&goChar=K.
Аз съм много доволна от този шамплоан.
Не съм го пробвала Naughty.в аптеките ли се продава или Embarassed..........за паричките ми е ясно,че няма да е от най-евтините Mr. Green.ако е ефикасен,естествено това е без значение Peace
Има го в някой фризьорски салони или другия вариант е да го поръчаш от ягодка.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Бих ти препоръчала Phyto или Ducrаy.Имах подобен проблем и с Phyto го разреших Peace

Кой продукт на Phito по точно си ползвала Thinking

Благодаря ви момичета за отговорите.Сега обаче съвсем не знам какво да си взема Blush.Идеята за Вишито ми хареса,и всички други,но как да изБера ooooh!
Ще се поровя сега още малко и щи видя.М/у дрегото,днес търсих Phito в аптеките до нас,нямат го Naughty.А във Фризьорските салони,не са чували даже за Керазтаз или Ducray Shocked

Днес както си мислих,и си изброявах какво съм ползвала,се сетих че бях мноооого доволна от един шампоан на WellaFlex,за чувствителен скалп.обаче нямах откаде да си го купувам и така си останах само с пробата.
Някой знае ли Фризьорски салони във Варна,където работят/и продават/продукти на Wella newsm78

# 13
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Има на phyto шампоан PHYTOAPAISANT успокояващ шампоан  и балсам за чувствителен скалп има още много продукти за този проблем,но трябва да ги разгледаш в аптеката.Аз съм доволна от тяхните продукти сега дори ползвам шампоана за косопад,но при всеки е индивидуално.Успех!

# 14
  • Мнения: 1 434
Phyto или Ducrаy.   Ползвала сьм и двата  последно Ducrаy  на много  сьм доволна   успокоява     скалпа  и косата  става   хубава    но минимум 6 седмици трябва да го ползваш   Peace
http://www.dermaweb.com/english/dermato/ducray/capillaires/capil … pellicules_s.html 

Общи условия

Активация на акаунт