Микомакс и кърмене?

  • 3 769
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте!Може и да е писано нещо вече по въпроса, но колкото и да диря, все не мога да си изясня може ли по време на кърмене да се преприеме орален прием на Микомакс( за гъбички)?
Благодаря ви предварително, ако решите да ми помогнете!

# 1
  • София
  • Мнения: 797
Прочети листовката на лекарството, там е посочено, аз скоро го пих и доколкото си спомням мисля, че не можеше.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 660
Току що погледнах листовката му,не може да се използва при кърмачки,противопоказно е.

# 3
  • Мнения: 53
Прочетох си листовката и все пак го пих.Никакъв отрицателен ефект не се получи.В повечето случаи фирмите превантивно пишат за някои лекраства ,че не е препоръчително да се използват,но лекарите ги предписват.Винаги съм била внимателна в това отношение, но сега просто беше наложително да се предприеме това лечение.Съветвам ако на някой му се наложи да пие това лекарство и  кърми все пак да се посъветва с лекаря си. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 5 660
Е ти точно какъв ефект очакваш? newsm78.Въпроса е ,че може да навреди на бебето,чрез кърмата.

# 5
  • Мнения: 53
Кърмя детето си до два пъти на ден, а лекарството се приема само веднъж в месеца. В деня , в който глътнах хапчето изчаках да мине доста време(повече от 12 часа), и после я накърмих.Вярно е ,че рискувах, но това беше необходимо!Не може да се прецени колко голям е рискът за кърмачето(на 1 годинка).

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 00:21 от Ma-Mi-E

# 6
  • Варна
  • Мнения: 439
и аз имам нужда от Микомакс ама ми е много малко кърмачето още. Мисля си за вариант да си замразя кърма за 2-3 дни, но дали е достатъчно като време да се изчисти организма ...

# 7
  • Мнения: 53
Честно казано не зная.Мисля, че Микомакс като депо първо е много силен и второ променя на ниво клетка, ако не се лъжа.
Дано все пак и някой лекар или фармацевт се включи в тая темичка.
Така или иначе аз поех риска да го пия.
Във вашия случай е по-добре само локално да ограничите проблема,докато не вземете решение след време да спрете да кърмите и да си изпиете необходимите лекарства.
и аз имам нужда от Микомакс ама ми е много малко кърмачето още. Мисля си за вариант да си замразя кърма за 2-3 дни, но дали е достатъчно като време да се изчисти организма ...

# 8
  • София
  • Мнения: 625
Когато пих Микомакса не кърмих пет дена! Спомням си че рових в един сайт по основна съставка и пишеше че се редуцира от организма за около 5 дни! Малко по спомен говоря ...

Общи условия

Активация на акаунт