Това вие ли сте или не се познахте?

  • 3 594
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Заглеждам се днес в колежките си в офиса- прави ми впечатление, че от ден на ден растaт неудържимо, предимно диференциално.
седят си пред компютрите, плюскат чипс, Сникърс и бисквитки с количка и се оплакват че нищо не ядaт, а непрекъснато пълнеят.

Най- обичам да се приближа до някоя, да си вдигна ризката, да си стегна пресата и да кажа:
"Глей кво стаа, а, кво ше кажеш"

и тя почва веднага да циври- "Ама аз не съм закусвала почти, само две банички със средна боза, не съм обядвала, и съм качила 11 килограма само този месец".
Циври и набива чипс.
За месец изяждат захар колкото половината износ на Куба.
Набиват захар, мазнини и консерванти от които са постоянно изприщени и с хроничен запек и заради това смучат Активия- поради което имат постоянни газове.
Очичките им са потънали в лицата като стафидки в козунак.

И все ме питат- кажи, как се поддържаш такъв стегнат?
Ми с липосукция, ботокс и хероин - как иначе.
Зор видях докато се заразя със СПИН, само и само да съм слабичък.
Да не съм луд да пазя диета и да ходя на фитнес три пъти седмично плюс изкачване на Витоша пеша всяка неделя.

Казвам им-"Хайде да ви водя на Витоша в неделя"
А те: ама ще ходим ли пеша?
Не бе- аз и колегата от вноса ше ви направим столче и ще ви качим на ръце до Бай Кръстьо.

Животът им се състои от чипс, бисквитки,"Море от любов" и "Един срещу всички"

Как пък един път не ми пуснаха разпределение без да го объркат.
При разговор с тях автоматично започвам да крещя- като кучето на Павлов съм станал.
Като вляза в офиса и подскачат около мен като нервноболни пингвини.
Вика ми -"добро утро" а аз ръмжа" Че кое му е доброто" - и тя се лепи за стената и не мога да разбера усмихва ли ми се, или има тик.

Питат ме: "Кажи каква диета да си направя"
Викам им- "Ескимоска- сурово месо и китова мас- много добре е за стриите и перисталтиката".

Цепелинът от складовият отчет ме пита:
защо постоянно ми крещиш, нещо против мен ли имаш?

-Не бе, пухчето ми, как можа да си го помислиш, ти си ми малкото зайче, крещя ти щото те обичам.
ОБИЧАМ ТЕ, МА!!!!
Как не разбираш.

Нали заради теб имам към две хиляди лева липси по документи.

Преди колежките ходеха с дънки, после ги зарязаха, защото няма вече размер и сега ходят с едни басмени рокли с широки поли - стил "Таборът отива към небето"
- като минат покрай мен все едно съм в магазин за пердета.
Скоро ще тръгнат с рокли с долна арматура стил "Мария Антоанета" и тогава ще им монтираме светофарчета между бюрата да се разминават.

Отивам в кухненският бокс да си сглобя едно кафенце и неволно се заслушвам в разговора им.
Вече ми е съвестно че нямам хемороиди.

Иначе аз си ги харесвам малките ми мъхчета, даже си фантазирам за тях.
ето любимата ми фантазия:

Седя в коридора пред стаята, леко запотен предвкусващ удоволствието.
Напрегнат съм, но това е напрежение на очакване на нещо красиво.
Слушам тихото им жужене- вероятно ми правят складовата наличност/яко сбъркана естествено/
-или по скоро си коментират снощният Биг Брадър.
Айсикютата пищят непрекъснато.

Притварям очи, концентрирам се, за да усетя мигът в неговата изпълваща цялост- светът около мен замира.
Време е.

Вадя гранатата, дърпам шплента, отварям вратата, хвърлям гранатата в стаята, затварям вратата и клякам в коридора със запушени уши.
Екстаз.

Та така си фантазирам аз, петък следобед е, позволено ми е, нали...    bouquet  bouquet  bouquet Peace



Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 23:31 от Поци

# 1
  • Мнения: 2 492
Поци това е доста ... ъъъ как да кажа , тъпичко .
Дано не си го писал ти , защото много ми падаш в очите , а ми беше симпатичен .
Не защото се оприличавам с лелките тъпчещи чипс , а просто защото никой не може да се смята за  нещо повече от друг , само щото коремната му преса е релефна .  ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 241
Доста грубо и нетолерантно
ако форума беше 'красив татко" можеше и да е смешно, но на мен не ми е по вкуса някой така да обижда жените с които работи и вижда всеки ден.
не е задължително една жена да виси във фитнеса, за да може един мъж да я уважава.

# 3
  • Мнения: 861
В нашия офис пък мъжете набиват маааазни мекичета и се опитват всяка сутрин да ме убедят, че имали само по 2 калории, на обяд кебапчета или пица, а на мен ми се смеят, че все "паса".

# 4
  • Мнения: 138
Хей момичета - погледнете го от към смешната му страна - наистина... Има какво да научи една жена от такова разказче под формата на майтап... Наистина виждам доста голяма доза истина в него - което и на мен не ми харесва, но наистина офисните плъхове понякога изглеждаме така в очите на другите... А пък ТЕ - ДРУГИТЕ... да не ви казвам как изглеждат в нашите очи по някога..., но уви нямам дар слово, за да го опиша  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 678
Писал го е Иво Сиромахов,и е шега.
 Не мога да разбера защо се връзвате.  bouquet
Ето и още едно Peace
http://ivosiromahov.com/2_article/a2.html
Гузен ,негонен бяга ,май newsm78
нЕ искам на никого да бъда симпатичен Peace

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 08:53 от Поци

# 6
  • Мнения: 2 492


А ето го и перфектния господин  ... направо съм влюбена , какъв Аполон .  Mr. Green
Нали е перфектен момичета - леко плешивичък , застаряващ , косматичък , облечен в пекрасни нюанси на оранжевото .  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 241
Мисля, че когато човек спре да гледа на другите само като на опаковка , ще започне и себе си да цени повече -поне с мен така се получи.

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
На мен ми беше смешно...
Познавам поне една жена не мърдаща от бюрото, нагъваща уж само салатки. Като излезем по мое желание на разходка, тя иска да седнем в най-близкият ресторант и да се натъпче... А после съответно се оплаква от новите си килца и ме пита каква диета пазя...

# 9
  • Мнения: 330
На мен ми беше смешно, доста се посмях smile3532
Човек трябва да е с добро чувство за хумор и да може да се надсмива дори над себе си. Аз лично съм имала "чипсо-сникърсови" периоди и точно по време на тях съм ревала защо има толкова хубави изваяни тела пък моето как така не е... Всъщност още си "лекувам" последствията от тези периоди, ама както и да е.
Айде смейте се повече, че нали знаете - смехът действа положително на коремните мускули  smile3503  newsm51

# 10
  • Мнения: 463
Дали Поци или Иво Сиромахов, умрях от смях. Много ми беше забавно. Замислете се, че това е реалност. Моите колежки, повечето са такива. Peace

# 11
  • Мнения: 2 492
Дали Поци или Иво Сиромахов, умрях от смях. Много ми беше забавно. Замислете се, че това е реалност. Моите колежки, повечето са такива. Peace

Това кара ли те да не ги уважаваш и да искаш да ги избиеш ?
А трябва ли да изтребим сакатите , а болните ... как мислите .
С такова манияшко мислене е бил сещате ли се кой ... Хитлер .
Прекалено е наблягал чавека на чистите гени , на добрия външен вид .
Сто пъти предпочитам една добродушна ядяща чипс жена пред вманиячен , арогантен индивид блъскащ като животно , за да може после да си покаже плочките на корема . Crazy
Самия Сиромахов има една статия за манияците на тема фитнес , представя ги в не особенно приятна светлина .

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 10:27 от nepukistka

# 12
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Цитат
Очичките им са потънали в лицата като стафидки в козунак.
  Joy Joy Joy

сладурско...дояде ми се козунак..  ooooh! Embarassed Joy
Имам нещо мъъъъничко общо с гореописаната ситуация, но не се засягам, напротив - развесели ме! Що ли да се сърдя на истината..

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Много ми хареса, доста се посмях.
Не виждам защо трябва да се държите като ощипани госпожици. И защо трябва да се уважават колежките, които непрекъснато реват, че са дебели, тъпчат се и нищо не предприемат, за да променят нещата?

# 14
  • Мнения: 2 492
Е , аз се отказвам ... явно за повечето жени е нормално някой да се държи така .
А да стана ми интересно дали това как изглежда някой определя поведението ви към него .
От тук и въпроса за уважението ...

Общи условия

Активация на акаунт