Кога видяхте бебето си след секцио?

  • 8 027
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
Колко дни след секцио видяхте бебето си? Или може би са били часове?
При мен след първото секцио ми го дадоха едва на 3-тия ден. Те дори пола му не ми казаха, та се наложи да питам настанена вече в интензивното отделение. При второто секцио чух само как изплака (бях със спинална упойка), но защо не ми го показаха, не знам. Но беше при мен веднага, след като ме настаниха в стая на легло. Grinning Раждах в различни болници и може би във всяка си има различни правила.
А при вас как беше?

# 1
  • Мнения: 304
На мен ми го показаха само и чак на третия ден бяхме заедно Simple Smile

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
След като излязох от упойка видях бебето и съпруга ми,а ми го дадоха на следващия ден т.е. аз,вече си ходех спокойно и ходих при него,а на втория вече бяхме в една стая!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
Пет минути след като го извадиха - само го повиха и прегледаха и ми го показаха. Peace

# 4
  • Мнения: 814
След като излязох от упойка видях бебето и съпруга ми,а ми го дадоха на следващия ден т.е. аз,вече си ходех спокойно и ходих при него,а на втория вече бяхме в една стая!


 И при мен беше така. Веднага след като излязох от упойката ми я показаха и на другия ден си беше при мен. На съпруга ми и на баби и дядовци са я покозали 10тина минути след като съм влязла в операционната.

# 5
  • Мнения: 2 388
веднага ми я показаха. на следващия ден сутринта отидох и си я поисках, че аз съм от бойните мами и още през ноща се раздвижих сама

# 6
  • Мнения: X
Ами за пръв път ми я дадоха още, като я извадиха, после на следващия ден почнаха да ми я носят.

# 7
  • Мнения: 76
Първия път на втория ден отидох да го видя,а втория веднага след като го извадиха.

# 8
Видях го 24 часа, след като го извадиха, но го докоснах 9 дни след това, защото до него момент беше в кувьоз. Когато го видях първия път, бяхме заедно със съпруга ми и моментът беше много вилнуващ.

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Като ги извадиха, ударих по една целувка и ги отнесоха за преглед и обличане. 1 час в реанимация и като ме качиха в стаята се почна гушкането и кърменето Flutter

# 10
  • Мнения: 207
Когато излязох от упойка ми го донесоха в стаята за 1мин. Първия път бях сама, а втория път таткото вече беше дошъл! А иначе ми го дадоха на третия ден! Докато ме будеха от упойката в операционната ми казаха че имам момченце Simple Smile

# 11
  • Мнения: 187
Повиха го и ми го дадоха да го цункам.
Преместиха ме в стаята и ме питаха дали имам сили да си го взема. Веднага го взех и след 2 часа вече го кърмех. Ех, колко сладък момент!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 877
Боян го видях след като ме качиха в следродилно отделение,т.е. след повече от 24 часа,но стана така ,че по време на операцията ме приспаха за малко (нещо упойката не ме беше хванала добре),а Дарин го видях на 5-тата минута

# 13
  • Мнения: 1 092
Веднага след като го извадиха го увиха в затоплено одеало и ми ги дадоха да го видя Peace.Като излезнах от операционната таткото и каката дойдоха в стаята при мен - тогава донесоха и бебето  bouquet

# 14
  • Мнения: 46 437
Бях с пълна упойка, като ме закараха в Интензивното ми я донесоха веднага и ни оставиха с мъжа ми да й се радваме  Peace
След това бебетата не бяха при майките, караха ги на 3 часа, така процедираха с всички бебета, независимо от начина на раждане в болницата ми.

Общи условия

Активация на акаунт