частна занималня Пинокио Варна

  • 3 821
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте,
Някои има ли впечатления от тази занималня във Варна, по-специално клона в Центъра зад Дупката? Дъщеря ми е на 5 години и искам да я запиша някъде на занималня.
Ще съм благодарна на всякакви мнения

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Записвам се да следя темата и мен ме интересува.

# 2
  • Мнения: 578
Здравейте,
Когато ходим на разходка с моите деца, често се засичаме с децата от Пинокио! Има една учителка, която е голама симпатяга!
За дете на пет години ми се струва, че би се чувствало добре! Групите, които виждам аз са смесени - децата са на различна възраст, но се разбират добре! Учителките ги следят много отговорно и винаги се намесват при необходимост.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11
Изключително сме доволни от занималнята. Моят син сега ще бъде първокласник. След като завърши предучилищна група в  детската градина, го записахме там за лятото. Учителите са добри, имат подход към децата, успешно се съчетават уроци и игри. Детето ми ходи с голямо удоволствие там. Не знам каква е програма през учебната година, но ваканцията ходят на плаж, на разходки в морската, в еко парка и освен това си имат учебни занимания, съобразени с възрастта на децата. Разделени са на малки групи и така е застъпен индивидуалния подход към всяко дете. От това което виждам, когато сутрин го водя или следобед го взимам, а и детето ми разказва, цари приятелска обстановка, по-големите помагат на по-малките, а по-малките се учат от по-големите. Ами преценете сами: Още след първия ден синът ми ме попита"Мамо, защо ме водеше на детска градина, като през цялото време е имало Пинокио??"Simple Smile.
Вярно, таксата не е никак малка, но е добър избор и детето ви ще се чувства добре - а нали това е най-важното...

# 4
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
може ли повече информация, напр.за цените, от кога до кога децата са там.
мерси!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11
Цената е 7 лв за половин ден и 9 лева за цял, като в това е включена закуска сутрин и следобед. Допълнително се плаща за обяд. Храната се доставя от "Дядо Никола", има седмично меню дават вариант за две или три основни ястия и супи. Родителят (детето ) сам си поръчва храна за седмицата, като обяда не надвишава 1,50 на ден. за ориентир - ние плащаме средно около 60 лева на седмица всичко. Повечето родители дават на децата и джобни, като излизат на разходка си купуват гризки или сладолед. Работното време на занималнята е от 8.00 до 19.00.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 677
Малко не по темата, ама в Дядо Никола готвят ужасно! Не би стъпила там повече, дано само за децата да готвят по-добре.

# 7
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Благодаря на Ася Hug

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
можете ли да ми кажете адреса на занималнята?
благодаря предварително  bouquet

# 9
  • Мнения: 38
на мен ми казаха 8 лв за половин ден/ 10 лв за цял + храната естествено. Даже се учудих, тъй като на позната детето и ходи в Пинокио но в Младост и там цените са съответно 7 лв/9 лв

Мен ме интересува по-скоро учебната им програма, тъй като като попитах по телефона, ми казаха, че общо взето е едно и също през цялата  година (говоря за дете 5 години), няма нещо по-засилено от есента.
Някой има ли впечатления от цяла година или поне зимния сезон - те май нямат двор?

# 10
  • Мнения: 38
забравих да пиша - в центъра адреса е ул. Архимандрит Филарет 6, пада се точно зад Дупката на центъра (пресечка на ул.Воден)

# 11
  • Мнения: 3 042
А "Пинокио"-то в Младост къде по-точно се намира?

# 12
  • Мнения: 2 839
А какъв е ангажимента между двете страни?
Водиш си детето всеки ден, или когато си решиш? Ако няма уговорка да бъде водено всеки ден, какво се случва, ако в някакъв момент се съберат повече деца от капацитета на занималнята? Тя в какво се помещава? Ако пък се ангажираш да си водиш детето всеки ден, плащаш ли за дните в които по някаква причина е отсъствало?
Не ми е ясна тази система  newsm78

# 13
  • Мнения: 38
явно ангажимента е ден за ден (поне така са ми казвали познати) - имам предвид, че в края на всяка седмица се плаща за колкото дни е ходило детето, това от една страна е добре, тъй като плащаш реално ползваните дни, иначе не знам какво би се случило ако са пълни групите - явно няма такава опасност Simple Smile при тия цени

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11
Пинокио в "Младост" се намира до училище "Д. Чинтулов", улицата , ако не се лъжа, е "Радост" ...
А по повод това какъв е ангажимента между двете страни: плаща се само за дните, в които детето е посещавало занималнята, добре е да предупредите ден по-рано, че ще го водете (или няма), за да се заяви храната.

Общи условия

Активация на акаунт