ЦВЕТАРКИ ПОМАГАЙТЕ!!!! ИСКАМ СЪВЕТ - КАК СЕ ОТГЛЕЖДА ЛИМОН ???

  • 2 582
  • 9
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Мами имам подарен лимон от вчера.Три годишен е и много е красив.Но незнам как да се грижа за него.Споделете вашия опит Praynig

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Мами имам подарен лимон от вчера.Три годишен е и много е красив.Но незнам как да се грижа за него.Споделете вашия опит Praynig

защо крещиш?  Naughty
има цветарска тема ...
няма нищо особено по отглеждането му. имам 6 броя.
слънце, вода, чат пат торене.

гледай го завредители, често хваща щитоносна въшка или червено паяче.

# 2
  • Мнения: 3 622
Майка ми и баща ми имат на вилата лимон,  цяло лято е на вън на слънчице, често го поливат. Като започне да захладнява го прибират вътре и по Коледа берем лимони.

# 3
  • Мнения: 10 758
Майка ми и баща ми имат на вилата лимон,  цяло лято е на вън на слънчице, често го поливат. Като започне да захладнява го прибират вътре и по Коледа берем лимони.
И ние имаме лимон в къщи.Баща ми се занимава с него.Гледам, че е пресадил няколко кронки.
Защо по Коледа да береш лимони?Ние и сега си берем.

# 4
  • Мнения: 10
Всякакви цитруси сме си отгледали от семки, нищо особено, гледат се като останалите китки...
Мандарината сякаш е най-хубава засега.

# 5
  • Мнения: 2 591
Всякакви цитруси сме си отгледали от семки, нищо особено, гледат се като останалите китки...
Мандарината сякаш е най-хубава засега.

заинтригува ме, защото на мен ми казаха, че тези, които са от семки, не дават плод  newsm78 и трябва да се присадят като поотраснат.. аз имам два лимона - един от семка и един от дръвче. вторият расте по-бързо.... не полагам особени грижи за тях  Rolling Eyes и мисля, че те просто нямат нужда от такива  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 10
Те и нашите не дават плод... Просто си растат и хубавеят. :Р
Като казах, че сме си отгледали всякакви цитруси, имах предвид растения, не че дават плод...

# 7
  • Мнения: 2 591
ааааааа, защото ние и плодове ще чакаме  Embarassed след някоя и друга годинка (те и двете са ми тазгодишни)  Mr. Green

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 678
На моя лимон горните листа стоят като проядени. Огледах го и не видях вредители newsm78

# 9

Общи условия

Активация на акаунт