помогнете ми с идеи за подарък за 50 годишнина

  • 9 193
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
здравейте:) скоро свекърва ми има рожден ден - става на 50 ! майка ми се чуди какъв подарък да и купи. дайте ми идеи, ако сте си подарявали подаръци какво са купували вашите родители на свекърите ви ??? моята свекърва е задоволена от всякъде . няма нещо,което да и липсва и това прави избора ни още по-труден. днес мислихме с майка за вариант златна гривна или нещо от сорта...

# 1
  • Мнения: 547
За 50 годишнината на жена се купува злато, на мъж - часовник или кама/сабя. Така знам аз.
Иначе ние миналата година за юбилея на наша приятелка подарихме керамика-уникат(ваза, пепелник и не помня още какво), декорирани с течно злато.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Съвсем скоро ходих на 50 годишнина на една дама. Купих бижута - колие и обеци, комбинация от перли и кристали Сваровски.

# 3
  • Мнения: 3 622
На моята майка, която миналата година навърши 50 години подарихме златна гривна. Така ми бяха казали за 50 годишнина - някакво бижу. Мисля че каквото и бижу да и подарите ще и остане спомен на свекърва ти

# 4
  • Мнения: 245
значи правилно сме се насочили Simple Smile

# 5
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
На свекървами на юбилея  и купихме нов часовник, сега сме решили нов телефон, от това има нужда, а и ще се зарадва. Бижута също много се тачат по този повод.

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Въпреки,че е задоволена със всичко ти се огледай,гривната е хубав подарък,може и халат за баня,картина,иконостас,нещо .....може да ти убягва от погледа

# 7
  • Мнения: 2 577
гривната - да, добра идея /тя има ли?/
зависи от сумата, може и една екскурзия или почивка в България или чужбина  Wink

# 8
  • Мнения: 14 654
Най- важно е да знаеш на какво най-много би се зарадвала свекърва ти. Подарък се избира не само според броя на годините, а най-вече според предпочитанията на самия човек. На моята свекърва, която след по-малко от месец ще навърши 50 няма да подаря златно бижу, защото знам, че никак не и е в стила. Истински би се зарадвала на екскурзия или билети за концерт на някоя група от нейната младост.

# 9
  • Мнения: 4 555
Най- важно е да знаеш на какво най-много би се зарадвала свекърва ти. Подарък се избира не само според броя на годините, а най-вече според предпочитанията на самия човек. На моята свекърва, която след по-малко от месец ще навърши 50 няма да подаря златно бижу, защото знам, че никак не и е в стила. Истински би се зарадвала на екскурзия или билети за концерт на някоя група от нейната младост.
Хехе, колко готина свекърва имаш  Peace
Предполагам, че и аз на 50 години на такива неща ще се радвам най-много Simple Smile

# 10
  • Мнения: 245
мерси за предложенияте:)) аз я познавам отдавна, знам какво харесва и определено златна гривна ще и хареса:) а разни други красоти като вази, икони и т.н. има много . няма къде да ги реди вече, билет за екскурзия също е много хубава идея,обаче тя ще ходи на почивка в Испания след няколко дена ,така че ... Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 654
Присъствала съм на 2 50-годишни юбилея, на дами бяха и двата. На едната подаръкът беше златна гривна, а на другата икона.

Общи условия

Активация на акаунт