За лютеницата в Метро

  • 1 281
  • 4
  •   1
Отговори
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
 Преди време бях виждала лютеница в големи пластмасови кофи от  горе -долу 7 кг (като от латекс) в Метро. Та питанката ми е  -вкусна ли е (аз обичам по-сладичка), различни марки ли са и коя е по-добрата, защото смятам ако е хубава да си взема ,да я разфасовам на малки буркани и бланширам.
 Давайте акъл   bouquet

# 1
  • Мнения: 262
Майка ми точно това прави , вече втори път.

Не знам дали има  различни видове , но тази която тя купува е "Първомай" (онази с хорцето) , или поне напомня на нея по вкус.

# 2
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Моите деца харесват само на "Олинеза" и затова купувам само от нея.Редовно си вземаме такива кофички и после пресипвам в малки бурканчета и стерилизирам.Само,че последната която купих,малко се различаваше от обикновената - беше по-светла и на вкус ми биеше повече на моркови,но пък на гладниците им хареса и се изяде,нищо не остана.Сега и аз се ослушвам да купим,ама ще видим кога ще има време. newsm78 Thinking

# 3
  • Мнения: 275
Ние вече две години си взимаме от Метро в такива кофи на Дерони - много сме доволни.  Есенно време взимаме две кофи - насипем е в буркани и е стерилизираме. А по някое време пролетта взимаме пак една кофа и насипана в бурканчета  стои в хладилника.

# 4
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Значи ще се купувааааа. А случайно да знаете цени и килограми на кофичките ( май беше 7 кг  newsm78 )
 Тази на Първомай е хубава,последно ядохме от нея в малко бурканче.

Общи условия

Активация на акаунт