Как да отслабна

  • 635
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте мами,  откакто родих - вече 2 години и 3 дни, се боря с моите килограми. Докато бях бременна качих "само" 12 кг, ооооообаче, след като родих за 2-3 месеца стопих 5-6, останалите си стоят вече две години и мърдат. Какво ли не опитвам - просто нищо!!! Само зеленчуци и плодове, само зеленчуци и месо, какво ли не, само вода и плодове - нищо! Чух за  доц. Байкова и един друг диетолог - д-р Ипократис. Намерих телефона в интернет на доц. Байкова в частния й кабинет, но там никой не ми отговаря вече цяла седмица. Обадих се във фитнес център Младост, където разбрах, че работи въпросния д-р Ипократис, оказа се, че е напуснал оттам, но не ми дадоха информация къде бих могла да го намеря.
Можете ли да ми помогнете като ми дадете информация за  д-р Ипократис или поне на лична да ми изпрати една примерна диета. то пък диетата обикновено е индивидуална...... така че, може би един телефон или нов адрес.
Предварително благодаря на всички, които ще ми напишат нещо по въпроса, че тези килограми много ме стресират и притесняват. Не се чувствам добре и това си е. Не ми стават дрехите от преди да родя, нищо не ми стои добре. Въобще, какво да ви обяснявам. Ясна ви е картинката.

Елеганс

# 1
  • Мнения: 2 673
Представям си какво ти е.
АЗ съм отгоре с пет кг. Но лесно свалям с глад..така че не ме тревожат много паласките.
Мисля, че проблема е в мозъка, в това, че си се "прилепила" силно към идеята, а така вместо да си помагаш, се самозаключваш за промяна. Незнам за координати на добър диетолог, просто исках да ти дам кураж!

# 2
# 3
  • Мнения: 1 941
975 02 10 това е телефона на Ипократис, който имам аз. Имам и мобилен на Байкова, но все пак е личен и не съм много сигурна дали е редно да го раздавам.... Но, може би сега е в отпуск жената, лято е все пак!

Общи условия

Активация на акаунт