Кафе с мляко, моля!

  • 1 378
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
Момичета, понеже е петък реших да пусна нещо забавно. Едно клипче от типа "Скрита камера". Искам да ви кажа, че безкрайно много ви се възхищавам. Много исках да кърмя и бебето, но получих тежки усложнения след секциото и се наложи 1 месец да лежа в болница, където лекарите се бориха за живота ми. А имах много кърма, дори шишенца не си бях купила, защото бях убедена, че ще кърмя дълго, както беше с голямата ми дъщеря. И така, на 40-тия ден от раждането на бебето се прибрах у дома. И още имах кърма! Разбира се, беше силно намаляла. Опитах да кърмя, но за съжаление бебето вече не знаеше какво да прави с гърдата. Беше свикнала с шишето и дори не искаше да захапе. До ден днешен съжалявам, че не поисках съвет от вас и не се консултирах. Вярвам, сигурна съм дори, че щяхте да ми помогнете. Но позволих на бабите около мен да ме откажат. Не било хубаво да се повтаря, след като детето вече е отбито. В този момент бях много лабилна, не срещнах подкрепа от никой и се поддадох. Confused
След това лирическо, така да се каже отклонение, вярвам че ще приемете клипчето от веселата му страна и ще повярвате колко много ви се възхищавам и съм съвсем добронамерена. Казвам го, защото вероятно ще има различни мнения, както е нормално да бъде.
И така, петък вечер е. Grinning
http://www.bgflash.com/details.php?image_id=1435&sessionid=2 … 122fd511e4ca03169
Ако модератора прецени, да заключи темата. Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 12 201
     Клипчето е готино и вече поне веднъж е пускано в темичка тук  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 451
Съжалявам, нали рядко влизам тук за съжаление. Вече разказах какво се случи с мен, а така ми се искаше да съм една от вас. Нищо, за третото. Тогава обещавате ли да ми помогнете? Grinning

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Честна пионерска! Grinning

# 4
# 5
  • Мнения: 4 451
Благодаря Бу, знаех си че мога да разчитам.  bouquet

# 6
  • Мнения: 19
Преди имаше повечко и интересни клипчета за разведряване. Сега все по-рядко пускате такива. Сякаш чувството Ви за хумор е отишло някъде. Къде?

# 7
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 432
Хихи,много готино  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 535
Мен пък много ми хареса. След две години кърмене, всяко подобно нещо ме разведрява hahaha

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
якооооо

# 11
  • София
  • Мнения: 721
Преди имаше повечко и интересни клипчета за разведряване. Сега все по-рядко пускате такива. Сякаш чувството Ви за хумор е отишло някъде. Къде?
Извинявай, но не можах да разбера към кого се обръщаш?

Клипчето е готино, ама как ги нацелва чашите само Shocked, направо ми идва да пробвам дали е възможно, жалко че любимият не пие кафето с мляко Laughing

# 12
  • Мнения: 19
Определено доста скучно е станало тук.Преди доста се забавляваха форумките.А сега даже гледам че доста от забавните теми са дори изтрити.ЖАЛКО

Развеселете се малко де.
Проблемите нямат краи

# 13
  • София
  • Мнения: 1 185
 Joy Joy Joy

Много е весело!!!

# 14
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
 newsm10 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт