Плоски/хлътнали зърна.

  • 1 188
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте!
Аз съм на 17 години и имам така наречените плоски или хлътнали зърна.Първо бях шокирана и засрамена,че тялото ми е различно.Още повече,че това е интимна част.След това разбрах,че има и други жени с този проблем. Всъщност става проблем по време на кърменето,защото има вероятност бебето да не може да засмуче добре зърното.Но това е малко далеч от мен в момента и аз го приемам като козметичен проблем.Разбрах,че могат да се коригират с масаж и с сутиен с дупки или с коректор за зърна.Но не разбрах дали това коригиране остава за постоянно или временно.Моля,ако някой е имал същия проблем да сподели дали го е преодолял и как.
Благодаря предварително на тези,който ще откликнат на молбата ми.

# 1
  • Мнения: 100
Анди,аз съм с  хлътнало зърно на едната гърда и съм така от как се помня.За съжаление освен оперативна намеса,другото не помага особено.Вече съм на 26г.,омъжена с едно дете.Съпругът ми не го приема за недъг,детето ми определено имаше проблеми със захапката,когато го кърмех,но се справяхме някак си..При първа възможност бих си направила козметична корекция,защото винаги съм се чувствала едва ли не половин жена заради това... Rolling EyesЕ,съжалявам,че не те зарадвах особено,но нали сама търсиш сродни души?Едва ли и на теб ти е приятно да Не си като другите...или пък мъжете да те гледат странно като се съблечеш...,та именно заради този дискомфорт бих се престрашила и бих легнала под ножа.Клиники-бол!  bouquetВсе пак ти си още доста млада...

# 2
Аз имах този проблем.Всъщност нямаше кой да ми обясни за масажите,та първото ми дете не засука  и до 4-5 месеца се изцеждах и  ядеше кърмата от беберон,но с второто дете вече нямах проблеми-сучеше си нормално.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт