зацапване при секс преди МЦ

  • 1 961
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Момичета,може ли някои да си даде мнението-понякога по време на секс получавам леко кафеникаво зацапване,но това се случва  само 3-4 дни преди да ми доиде МЦ и то само по време на секс и аз си мисля,че се дължи на предстоящото идване на цикала,през другото време го нямам този проблем.Ще се радвам ако някоя от вас,момичета,изкаже предположения на какво може да се дължи това  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 35 924
На много неща - едно от които е нисък прогестерон.
Консултирай се с лекар.

# 2
  • Мнения: 1 335
Причините могат да са много. Прогестеронът, както е казала donito, киста, раничка на шийката на матката .... Обаче това са само предположения. Може да нямат нищо общо с истината. Затова се консултирай с лекаря си
Дано не е нищо притеснително. Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 868
Аз имах същите симптоми при раничка на шийката.Отиди на лекар.

# 4
  • Мнения: 2 309
Лекар Ще каже с то4ност...
Не е нормално всеки слу4ай...

# 5
  • Мнения: 15
Да,наи добре е да се консултирам с лекар.Иначе преди 1 година ми горяха раничка с лазар,на контролните прегледи се видя че всичко е изчистено,сигурно е в друго проблема.Благодаря ви момичета  Hug

# 6
  • Мнения: 223
Имах и аз такъв проблем,но отидох на консултация при гинеколог и се иказа,че съм имала киста на матката,което не е голям проблем.Предстои ми втора консултация.Исках да ти кажа,че при мен се бе получило от това.Отиди на лекар

# 7
  • Мнения: 2 005
Не мисля , че е нормално  Rolling Eyes Не искам да се ангажирам с каквото и да е мнение - просто те съветвам веднага да отидеш на гинеколог Naughty

# 8
  • Мнения: 1 081
А може и просто да е защото ще ти идва цикъла.

# 9
  • Мнения: 65
Чудя се какво ли може да е и се надявам да не е нещо лошо и сероизно.Всеки случай не е нормално (освен ако не е настъпване на менструацията)...
Състото ми се случи и на мен преди 10-тина дни.Понеже си очаквах цикъла (знех си, че и този месец "нищо" не сме направили) си помислих че ми идва.Само се учудих, че се появява така "изведнаж" (обикновено ми идва така да се каже постепенно- в рамките на ден-два)."Въоръжих" се с преврзка, но през следващите дни нямах и капка. Цикълът ми дойде едва след около 5 дни.За сега не съм ходила на лекар по този повод, но се наблюдавам и ако се повтори- непременно ще ида.
Късмет на всички ни!

PS- и хайде като има малко яснота по проблема да пишем пак!

# 10
  • Мнения: 1 247
КОНСУЛТИРАИ СЕ С ЛЕКАР КЪСМЕТ

# 11
  • Мнения: 1 280
          Не искам да те плаша но отиди на лекар на всяка цена. На мен ми се случи същото и то както при теб 1 год. след като ми гориха раничка и се оказа че има проблем.
           Напоследък много приятелки ми се оплакват от същото.
           Стискам палци всичко да е нормално при теб.

# 12
  • Мнения: 15
Тъи като в момента не съм в БГ,а ми се очертава да се прибера наи рано след 2-3 месеца Sad не знам дали ще имам възможност да отида на лекар,без здравна застраховка съм и ще ми излезне доста,доста солено разни изследвания(пусти финанси) #Cussing out.Чувствам се толкова безсилна така като не мога направя нищо,само мога да гадя и сега още повече се притесних от всичките предположения,то със сигурност нещо не е наред CryБлагодаря ви момичета за съветите,много сте мили Hug

# 13
  • Мнения: 62
При мен е същото, гинеколога ми препоръча хормонални изследвния, но сама не предприемай нищо!
Иди на лекар.
Наистина може да е от много неща и без да те плаша направи изследване за хламидии, при тях също се получава така.
Успех мила, може и нищо такова да няма.

Общи условия

Активация на акаунт