Какви витамини...

  • 2 327
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
могат да пият бременните освен Матерна, защото аз не ги понасям?
Благодаря. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 494
Могат да пият Мултитабс, но незнам какви са дозите на витамини там, и дали са достатъчни! Аз пия Мултитабс, но лекарката каза до края на 3 месец, а после се пие Матерна, за неин заместител не мога за съжаление да ти помогна!

# 2
  • Мнения: 8 462
Pre Natal на Jamison 100 бр около 35 лева.Има ги в аптеки Санита.На натурална основа са и са почти 100 % усвояеми.

# 3
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Аз също съм чувала за мултитабс като заместител, но ме учудва друго - защо повечето лекари са против матерната. Добри специалисти категорично отричат матерна - казват, че тези витамини излишно и изкуствено уголемявали скелета на плода и после трудно се раждало бебчето  Rolling Eyes Вие момичета чували ли сте такова нещо?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 340
А вие сигурни ли сте, че имате нужда от витамини? Моята лекарка не ми препоръчва да пия каквито и да било, най-добре е да се набавят с храната. Чувала съм, че специално от Матерна плодът много наедрява...

# 5
  • Мнения: 3 777
Цитат на: Zuzi
Аз също съм чувала за мултитабс като заместител, но ме учудва друго - защо повечето лекари са против матерната. Добри специалисти категорично отричат матерна - казват, че тези витамини излишно и изкуствено уголемявали скелета на плода и после трудно се раждало бебчето  Rolling Eyes Вие момичета чували ли сте такова нещо?


Да чували сме.
На мен няколко лекари ми казаха да не взимам.
Сега на пазара има голям избор от плодове, стига с тия изкуствени неща.
Не съм вземала грам витамин имам прекрасно здраво бебе.
Вие си решавате все пак.

# 6
  • Мнения: 2 028
на мен ми изписаха едни разтворими, които струват 3.50 и съдържат витамини А, С, Е, селен, цинк и фолиева в дози за бременилки. Казват се АСЕ. И на мен не ми препоръчаха матерна!

# 7
  • Мнения: 3 562
Аз съм пила Матерна и ми се роди живо и здраво бебчето Sign Exclamation
Освен това пиех и докато кърмих Thinking

# 8
  • Мнения: 8 462
А аз 1 път пих матерна.Синът ми се роди 4 кг .Сега пих пренатал  .Дъщеря ми беше 3.3 кг .И двамата живи и здрави. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт