Попаднах на развалена риба в Кауфланд-Варна

  • 7 746
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Не пускам темата, за да ви информирам колко съм бясна, а за да ви предупредя да внимавате.Става въпрос за замразена Бяла риба, която в момента е на промоция.Вчера я купих, и днес като я размразих се изсипа една каша от пликчето, с червейчета вътре. Това е, внимавайте!Лек ден!

# 1
  • Мнения: 3 622
Ами отиди и я върни, как ще продават развалена риба и с червейчета - направо ужас  Shocked  Тия в магазина не гледат ли сроковете на годност

# 2
# 3
  • Мнения: 6 029
кви са тия червейчета бе  Sick подай жалба!

# 4
  • Мнения: 1 120
Забелезяла съм , че повечето от стоките на промоция в Кауфланд , са с изтичаш срок на годност- колбаси, пилета, месо, винаги гледайте етикета.
На твое място бих върнала незабавно рибата Sick

# 5
  • Мнения: 228
Ще отида, но сега съм с двете човечета сама в къщи.Довечера като си дойде мъжа ми, си товаря тая пихтия в колата и ще им я занеса.

# 6
  • Мнения: 511
Кауфланд е магазин за бързооборотни стоки, затова държат и  по- ниски цени.
Всичко купено от там ми се разваляше на 2рия ден.
Не пазарувам от там повече.

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
бързо защита на потребителите! http://www.bnap.org/
Варна 9000
ул. ”Ал. Малинов” 23
тел. 052/612443
мисля че тел е 0800 111 22,ама не съм много сигурна

# 8
  • Мнения: X
Кофти магазин. По необходимост пазарувам в него, защото ми е много близо...но, както се казва с омерзение.  Grinning
Днес, например, решихме да взимаме диня, а пък то едни дини, изгнили и разложени, и неизвестно защо миришещи на говежди тор! Дините не трябва да миришат на говежди тор, нали?

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
Дините не трябва да миришат на говежди тор, нали?

мммммммм,май не newsm78

# 10
  • Мнения: 493
един път съм ходила и повече нямам намерение Sad
с лошо качествено са и "уж " са поевтини

# 11
  • Мнения: 1 941
Изобщо не бих пазарувала от Кауфланд за нищо на света. Все пак не е все едно това, което влиза в стомаха ми, при все че доста неща влизат де  Mr. Green Държа да е висококачествено, чисто и прясно! Компромис с качеството на храната не правя. Ясно е, че евтиното никога не е хубаво ...
Но, развалена риба с червеи е недопустимо където и да било да се продава!

# 12
  • Мнения: 97
Аз пък бях си купила кутия с течен шоколад. Добре, че го пишеше на етикета, защото нямаше да позная какво е като го отворих - беше се разделил на няколко слоя и миришеше лошо. На другия ден реших да си търся правата и чинно си занесох кофичката и касовия бон обратно в Кауфланд, но се оказа, че не могат нищо да направят, защото били минали 24 часа (а не бяха минали отдавна)  #2gunfire

# 13
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Ами аз съм купувала развалена риба и от Бурлекс и от Пикадили. Както и прясно мляко  в срок на годност ,което се пресича като го свариш. Ти поне имаш вероятна причина -изтичащия срок на годност. Отиваш и я връщаш и не на другия ден. Това си е храна има значение как се съхранява. Ще си я приберат!

# 14
  • Мнения: 1 632
 #Cussing outаз пък попаднах на шунков салам с  зелени мухи!

Общи условия

Активация на акаунт