Търсим заварчик

  • 622
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 242
Някой ваш близък, съсед, познат или просто в квартала ви наоколо да има заварчик? Rolling Eyes

Трябва ни за 2 неща: колелото (триколката) на малкия се счупи и трябва да се завари. И другото е за една шантава степенка на количката ни за породени.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 242
 Sad Никой ли не познава? Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Виждам, че си в Хаджи Димитър.
Иди в работно време, по-добре сутрин, до международния гараж, (СОМАТ-а), на последната спирка на тролеите, и помоли някой от работещите там да ти завари нещата.
Няма да ти откажат.
А ако откажат - намери някой гараж за поправка на коли.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 242
Има един наблизо, който ни заваряваше гърнето на колата, но не знам дали ще иска с бебешки истории да се занимава. newsm78 Затова ми се щеше да потърся друг, но в краен случай пак при него ще отидем.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Ако съпругът ти може да си служи с апарата,на драго сърце мога да услужа.Имам го вкъщи,но за съжаление не мога да го използвам,.а моя мъж е много зает.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 242
Мерси!  bouquet Ще говоря довечера с него (че сега чак виждам съобщението, а той вече тръгна за работа) и ще ти пиша ЛС.

# 6
Има такъв в района на ул. Иван-Асен II. Прави метални решетки и др. подобни. Ако все още се търси ще питам за адреса.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 242
О, супер, можеш ли да намериш точния адрес, ако не е проблем. Hug

marianasot, може би един наш приятел ще може, но първо ще видим, ако можем да намерим майстор.  bouquet

# 8
Ул. "Ивац войвода" 26. Антон е името на заварчика. Улицата е успоредна на "Иван-Асен" в района на 12-то у-ще.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 242
Много мерси!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт