Сайтове за качване на снимки?

  • 2 254
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 242
Освен bgphoto.net и snimka.bg?

# 1
# 2
# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, Multiply и Foto.bg в случай че искаш на всичките ти снимки да има голям грозен надпис. Simple Smile Така и не разбрах защо всички качват там. Някой ми изшътка да не питам веднъж като попитах...

# 4
  • Мнения: 139
Да, Multiply и Foto.bg в случай че искаш на всичките ти снимки да има голям грозен надпис. Simple Smile Така и не разбрах защо всички качват там. Някой ми изшътка да не питам веднъж като попитах...

За какъв грозен надпис говорим?
И аз имам снимки там, перфектни са си, подредени по папчици...Мммм разкош

# 5
# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Когато решиш да пуснеш снимка в някой форум, примерно, тя излиза с голям грозен надпис съответно "мултиплай" или "фото.бг", иначе в папките естествено ги няма.

# 7
  • Мнения: 6 871
Това за надписа не го знаех, я да пробвам
....................................................................................

Аз не виждам надпис, някой друг вижда ли? А снимката ще я махна после, че е много голяма.

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 21:24 от Бухтичка

# 8
# 9
  • Мнения: 6 871
Аха, мерси, като си излязох от акаунта на мултиплай го видях и аз. Но е малък все пак, не е нещо страшно.

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, на такава снимка, опитай и качи снимка с големина за аватар и ще видиш. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 167
Да, Multiply ....Така и не разбрах защо всички качват там. Някой ми изшътка да не питам веднъж като попитах...

той големия грозен надпис от теб зависи.
малко повече комп. грамотност и сам можеш да му направиш дизайна на сайта  Laughing
мултито е хубаво, защото качва снимки в голям размер.
освен това мулти не е сайт за шеринг на снимки ( като фликр), а персонализирано уеб пространство.
можеш да правиш и други неща, не само да качваш снимки.
а на мен тоя надпис никога не ми излиза, не знам защо.  Laughing

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Защото си логната.

# 13
  • Мнения: 6 871
Да, на такава снимка, опитай и качи снимка с големина за аватар и ще видиш. Simple Smile
Е да, но аз там си правя албуми само. Аватари, сигнатури и всякакви други дреболии ги слагам в www.photobucket.com

# 14
  • Мнения: 139
Когато решиш да пуснеш снимка в някой форум, примерно, тя излиза с голям грозен надпис съответно "мултиплай" или "фото.бг", иначе в папките естествено ги няма.

Това въобще не е вярно! Или поне при мен никога не се е случвало!

Общи условия

Активация на акаунт