Моят ник-история на СЪЗДАВАНЕТО МУ

  • 2 261
  • 55
  •   1
Отговори

Анкета

Идеята за ника ми беше спонтанна! Създал съм го без да го подчинявам на свои асоциации

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 31 авг 2007, 21:00
* Може да изберете максимум 3 опции.

  • космополитно
  • Мнения: 941
Темата и анкетата към нея се опитват да отговорят на въпроса: "Доколко ник-а отразявя личността зад него!?"

Здравейте! Съвсем непозната съм за тук, както и Вие за мен! Толкова сте продуктивни (съдя по броя зададените теми и страниците изписани позиции)! Не съм чела почти нищо тук?! Чувствам и съпротиви към заглавието на форума! Но дочух, че се посещава от най-много хора и съответно - има пъстрота от личности.

Ще се радвам да Ви бъде интересно да вземете отношение по моята тема!

Мисля си, че избрания ник, организирането на аватара и приложените подписи отразяват много точно немалка част от реалната личност, стояща зад тях!

*Моля споделете:

1. Как точно създадохте (какво провокира идеята да се представите именно така) ник-а си тук?
2. Какви ваши реални качества отразява той и
3. В какво по отношение на действителни Ваши характеристики подвежда (ако можете да прецините)!?

Може би ще спретна и малка анкета?

Благодаря на всички, които изберат да се себеразкрият още малко!
 

Последна редакция: сб, 18 авг 2007, 21:12 от Venecias

# 1
  • Мнения: 2 891
Никът ми е тясно свързан с футбола, игра, която много харесвам. Към името на голям и талантлив нигериец, обикновено добавям нежни аватари. малко джаз, болеро или фламенко в подписа и се оформя същността ми.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят е моето име. С него се регистрирам почти навсякъде. И пощата ми и айсикю все са с това ми име. Но на времето почти никъде не се пишеше на кирилица, а обикновено liliana все е заето, тогава се регистрирах така и така си тръгна: Lilqna. "q" е заради фонетичната подредба.

# 3
  • Мнения: 686
Повече и не мога да разкрия.Моя ник е моето име,а това мама отпред е да покаже,кое е най-важно за мен-детето ми.На аватара е дъщеря ми,а в подписа си съм означила най-важните събития в моя живот.Рождения ден на детето,годишнината от сватбата ми и линийка,която следи сегашната ми бременност.И във форума съм наистина себе си.

# 4
  • Мнения: 3 423
Това е третият ник, който въведох, и
който не беше отхвърлен като зает.
Абсолютно случайно. В реалния живот
нямам нищо общо с образа ми тук.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 966
Никът ми е част от името ми /това всъщност е галеното ми име /, а цифрите са рожденната ми дата и месеца, тъй като само името е вечно заето.

# 6
  • Мнения: 3 164
моят ник говори много какво се крие зад него GrinningПървоначално се именувах с името на малкият ми син(като се регнах  тук и мислех, че трябва да се пише името на бебо Embarassed), но мисля достатъчно е 2г Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 127
така ми казваше най-добрата ми колежка - форевър!!!
нямам общо - нейна асоциация, но аз си измислих,
че понеже много мъже съм ги изпързаляла #2gunfire да бе даа хаха smile3501
неосъществена мъжка пързалка съм smile3532

# 8
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Моят пък където и да се регистрирам винаги е свободен, затова и си го измислих такъв, всъщност е съвкупност от букви в името ми и цифри от датата ми на раждане и не отразява някакви реални мои качества. За тях и за характеристиките разчитам на аватара.

# 9
  • Bapнa
  • Мнения: 762


1. Така се казвам, не съм го създала - само си ползвам q-to за "я"
2. Каквито отразява и името ми
3.  newsm78

Права си за това:

Мисля си, че избрания ник, организирането на аватара и приложените подписи отразяват много точно немалка част от реалната личност, стояща зад тях!



Благодаря на всички, които изберат да се себеразкрият още малко!
 

Е няма накъде повече - и майчиното мляко съм си показала : снимки на бебо, мен и татито, град, ICQ, URL с контакти, e-mail ...  Mr. Green
Ааа,  да, ако може да ми вмъкнете опция в профила, че обичам картофено пюре ! Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 3 537
Първият ми ник беше моето име и годината ми на раждане. Laughing
Махнах първо годината,стори ми се смешно с нея.После реших да си махна и името,защото живея в малък град и знам ли какво и за кого съм писала. LaughingНе че по снимките на децата няма да ме познаят ! Grinning
Та чудех се кой ник да избера ,а дъщеря ми пишеше до мен домашно по немски.Погледнах какво пише,а тя тъкмо пишеше "eis" и така.Изобщо не отговаря на моята същност,защото "айс" означава "ЛЕД" ,но не се замислих тогава. Tired

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Харесвам маковете. Особено червените.

# 12
  • Мнения: 103
Гласувах три пъти с "да" Mr. Green

Този ми ник е от 2002, преди това за няколко години бях с друг..

Защо съм го избрал ли? Искаш ли картинка? Пък ти си я интерпретирай както можеш и искаш hahaha hahaha hahaha



 Flutter Flutter Flutter

# 13
  • Мнения: 7 723
Ла Бомба ми го измисли. Сега ще я питам кво значи! Whistling

# 14
  • Мнения: 103
Ла Бомба ми го измисли. Сега ще я питам кво значи! Whistling

Тва е шот си.. брюнетка  hahaha  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт