Подарява ли се подарък на мъжа за годишнина от сватбата?

  • 17 154
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте! Предстои ни годишнина от сватбата, но незнам какъв подарък да подаря на мъжа ми и трябва ли да му подарявам нещо. Мисля си, че няма да е лошо, но какво да бъде се чудя?

# 1
  • Мнения: 2 401
Подходящо бельо ....за теб.  Wink
Моите познати подаряват разни преживявания от гифт.бг, мъжете се радват.

# 2
  • Мнения: 2 807
Ние винаги си подаряваме  Heart Eyes

# 3
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ще следя темета и на нас ни предстои годишнина от сватбата скоро Wink

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Все още не сме празнували годишнина, предстои ни след 2 месеца.
По случая мисля да му подаря уикенд край морето (и аз имам нужда от почивчица все пак)  Laughing

# 5
Ами аз подарявам,немога да ида да се ръкувам с него и айде честита ти годишнина,това за укенд някъде е супер идея,но ние нямаме време.Моя отскоро се оплаква,че му привършват парфюмите и му купих за подарък.Ние имаме утре. Grinning

# 6
  • Мнения: 1 669
И ние никога не пропускаме годишнината. Подаръците са задължителни. Сега си давам сметка, че и за

двете годишнини съм му подарила... Embarassed риза.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 197
...,немога да ида да се ръкувам с него и айде честита ти годишнина...

Че с ръкуване ли си честитите годишнините  newsm78 Щото ние обикновено го правим с целувка. Не си подаряваме подаръци.

# 8
  • Мнения: 14 654
О, нищо не му подарявам за годишнината от сватбата. На втората ни годишнина кумът ни подари елхичка- да си я посадим пред блока заедно и да я орисаме Simple Smile Много приятен подарък беше.

# 9
  • Мнения: 1 092
Оооо, подаръци винаги има....като се замисля все са за мен Embarassed

# 10
  • Мнения: 515
Хубав хотел,свещи,вечеря за двама,еротично бельо,а подаръка за него .........едва ли ще му обърне внимание,но мъжете обичат оръжие,подари му нещо такова -декоративно!!!!! #2gunfire

# 11
  • Мнения: 4 715
 Винаги съм подарявала по нещо специално, което в никакъв случай не означава безбожно скъпо.

# 12
  • Мнения: 1 339
Не знам как е при женените, но ни с моето мило винаги си подаряваме. Той се радва много.
Мисля, че трябва да го зарадваш твоя  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 674
Ние си подаряваме... Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 44 028
ако мислиш, че на теб трябва да ти подари подарък, значи следва и на него да му подариш нещо, др вариант е да си направите някакъв семеен подарък по случая, почивка на романтично място...всеки сам си избира...

или следвате традициите и подарявате според тях...има едни книжлета дето ги даваха като се женихме - еди каква си годишнина - едикакъв си тип подарък...Wink

Общи условия

Активация на акаунт