За боите " ДЕКОРАТОР"- въпросче

  • 1 505
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
 Здравейте! Предстои ни боядисване на стените в къщи. Бяхме си харесали едни гръцки бои,но продавача ни отказа- били скъпи,трудно се приготвяли и така се отказахме ядосани. Харесахме си български "Декоратор",май на Мегахим,точно цветовете,които искаме. Та искам да ви питам-някой боядисвал ли е с тях и добре ли покриват? Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 92
Ами съвсем наскоро боядисвахме в къщи с такива бои.Не са лоши,покриват добре,но трябва да се мине два пъти задължително.Хола боядисвахме с лимон и праскова от каталога им,а коридора с киви.Кивито дори нямаше нужда от повтаряне...пък не са и толкова скъпи,доколкото знам около 11 лв. е кутията-5 л.

# 2
  • Мнения: 35
Благодаря за отговора. Ние вече боядисваме и става мн.приятно.Цветовете са същите както са в каталога като се боядиса. Не съжаляваме,че рискувахме да ги купим.

# 3
  • Мнения: 143
И аз съм се ориентирала към тези бои ако не те затруднява пусни една две снимки да видим как  се е получило Praynig Аз за хола съм се спряла на "банан"ако не се лъжа мисля че се казваше,но повече ме итересува за детската че там искам да е в два цвята и се чудя дали ще се получи добре с тези бои Rolling Eyes
Мерси предварително  bouquet

# 4
  • Мнения: 455
Ние също боядисвахме с "Декоратор" и сме много доволни. Ако боята не се разреди или се разреди съвзем малко дори няма нужда от "втора ръка". Покриват много добре, докато боите на Оргахим не са толкова покривни. С тях се налага задължително минаване две ръце.

Общи условия

Активация на акаунт