Четири еднояйчни близнаци

  • 1 596
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Канадка роди четири еднояйчни близнаци

Канадка роди четири еднояйчни близнаци, което се случва веднъж на 13 млн. раждания според лекари.Дъщерите на Карен Джеп - Отъм, Брук, Калиса и Далия, дойдоха на бял свят с цезарово сечение два месеца по-рано от очакваното. Това стана в болница в Монтана, където майката е била изпратена от лекарите в Калгари.

Канадката има вече едно момченце на 2 години. Сестричетата му тежат между 1,2 и 1,35 кг и са в добро здравословно състояние според лекарите.


Да са живи и здрави, цялата Пълна Къща!

# 1
  • Мнения: 1 744
Страхотно! Да са им живи и здрави! Наистина това е голямо чудо! Да имат сили да ги отгледат, четири наведнъж, си е бая работа!  Peace

# 2
  • Мнения: 1 895
Това наистина е "Пълна къща" Laughing Да са й живи и здрави! Преди време тук имаше тема и за майка на 6 новородени близначета, които имаха и по-голяма двойка дечица пак близначета, това дори не искам да си го представям Mr. Green

# 3
  • Мнения: 11 607
Това наистина е "Пълна къща" Laughing Да са й живи и здрави! Преди време тук имаше тема и за майка на 6 новородени близначета, които имаха и по-голяма двойка дечица пак близначета, това дори не искам да си го представям Mr. Green

Да,....бях ги забравила....Ех, пък аз искам само близнаци.....Не искам квартет, ни секстет близнаци...Искам само дует близнаци,а и това нямам......

# 4
  • Мнения: 7 803
ех че хубаво  Flutter ето на Мама Цоцоланка иска близнаци, аз пък искам тризнаци  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 649
Еха!!! Как ли се оправят? Аз не мога да си представя какво би могло да е, ако са мои! Да са им живи и здрави и да имат сили и възможност да си ги гледкат!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Еха!!! Как ли се оправят? Аз не мога да си представя какво би могло да е, ако са мои! Да са им живи и здрави и да имат сили и възможност да си ги гледкат!
Как се оправят ли  Laughing
Виж колко е весело  Joy
Пълна къща, голяма и весела фамилия  Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=vAU1wq6Y0K8&NR=1

Незнам обаче какво става като заплачат ..  newsm78 #Crazy  Crazy

# 7
  • Мнения: 256
И са заченати по естествен път  Peace
1:13 милиона е вероятността!

Да са им йниви и здрави  Hug

# 8
  • Мнения: 9
Мале,голяма лудница.
Като знам какво е с две просто не мога да си представя как ще е, но иначе  е голяма забава.

Общи условия

Активация на акаунт