Силно потене

  • 2 616
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Здравейте, имат ли вашите деца такъв проблем и как се справяте с това? Аз ставам по 2-4 пъти на нощ да сменям дрехи при положение че спи по боди малката и без да е завита. През деня е кошмар просто малко да се заиграе или напъне да ревне и косата й чак се мокри. Sad Вярно е, че децата наследяват нас, а ние с татко й и двамата се потим много, но при нея от сега е кошмарно. Мога ли да направя нещо за да намаля това потене? Може и бабешки съвет да ми дадете - ще опитам всичко - все пак е момиче и може след време да е доста неприятно, а сега да може да се направи нещо. Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 274
виждам, че са приместили темата ми тук, което е моя грешка разбира се, че не съм я пуснала където трябва  ooooh!
нямам отговори до сега и след като са я преместили е изостанала тук доста назад, защото е от преди 2 дни. Затова ще си позволя да напиша това и да я преместя малко по-напред с надежда някой от тук да даде съвет. Днес пак проблема е ужасен с повишението отново на температурите Sad

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Според мен е рано за такива изводи. Чакай да порастне. А пък ако се притесняваш много, заведи я на лекар.

# 3
  • Мнения: 274
имаш ли идея от какво може да е и на какъв специалист да я заведа?
аз съм със същия проблем от малка и знамкакво е. след раждането мисля че и по-зле станах ...или времето е мнб по-топло вече или наистина е по-злед след раждането

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
Аз също много се потя, най-вече под мишниците.
Странното е, че се потя повече, когато е студено.
Ходих по доктори. Един ми препоръча да пробвам противозачатъчни, за да ми се стабилизират хормоните.
От както почннах да ги пия по-малко се потя. Но ползвам също Одорекс Део. Доста е ефикасен.
Но за малко дете - по-добре на педиатъра, за да те насочи.

# 5
  • Мнения: 274
знаеш ли... сега като се замисля може да са наистина хормони. Аз от 5 месеца съм с хормонално нарушение - повишен инсулин, което почти излекувах обаче пак се потя Sad. Дъщеря ми също ще се окаже май с ендокринологични проблеми които сега изследваме още (подути гърдички-някакъв ранен пубертет било, ама пак си е на хормонална основа). Май хормоните са виновни за всичко. при мен най-силно е потенето по главата и гърба - просто ставам мокра за нула време, дори като мисля се потя Wink. навън майките ме питат какво ми има всеки ден почти - сякаш казват са те залели с кофа с вода. Е наистина е топло ама само аз изглеждам така Sad

# 6
  • Мнения: 54
незнам определено на какво се далжи но и моето момченце се поти много не съм го водила на доктор за това но предполагам че с времето ще мине.Ще следя темата и за други отговори

# 7
# 8
  • Varna
  • Мнения: 288
И големият ми син е така.Като е буден бива,но заспи ли става нещо ужасно-направо се стичат капки по вратлето му.Така е и зимата и лятото.Задължително ставам поне два пъти на вечер да го преобличам.Мислех че е от третата сливица.Махнахме я преди два месеца,но положението си е същото.Четох някъде че против потене се преоръчва обливане след баня с отвара от орехови листа.Правих го два пъти обаче и ми писна Embarassed ,така че незнам дали би дало резултат.
 Ще следя темата.

# 9
  • Мнения: 526
И моят син се поти много от малък а вече е почти на 6г, нослето ни все е запушено все със секрете. Увеличава се и третата сливица но нашето е на алергична основа, т.е. дори и да махнем сливицата то алергията си остава.

# 10
  • Мнения: 274
и на дъщеря ми носа и е все запушен - даже в момента сме дали изследвания на носен и гърлен секрет за да разберем има ли бактерии или е някаква алергия. Дали обаче има връзка с потенето това ... Преди 5 дни бяхме и при д-р Русев-Варна-УНГ, според него няма проблеми с гърлото-сливици, носа и ушите, но за всеки случай педито ни прати и за изследване на секрет.. Не съм се сещала да питам дали може да има връзка между потенето и запушения нос, но сега след като излязат резултатите от секретите ще ходим да ги разчитат и ще питам непременно.

# 11
  • Мнения: 164
Здравей Ваня.И аз съм така с моя бебо.Даже и аз скоро минах през кабинета на д-р Русев.КОйто не знам защо не ни обърна мн внимание.Каза че вс му е наред на бебо.Но носът му все си хъркаше.А междудругото го водих на лекар-хомеопат.Не заради потенето и носът, а за да ни подсили имунната с-ма понеже два месеца сме все болни -изкара много тежко вирус и в болница бяхме.След като започнахме да пием драженцата освен тях и Зел Енергия, потенето му драстично намаля/седа ги пие втора седмица/Отделно  преди беше като"студена пот".Сега вече не е така. При спането е потен, но значително по-малко. Хъркането в носът му не е спряло но е намаляло значително. А д-р Русев каза, че нищо му няма. Не знам на кого да вярвам но се притеснявам и аз като теб. Дано да му мине. А дали е от хомеопатията не знам, но от самото му раждане до сега той вечно е бил не потен, а много потен.За момента не е така, ще видим по-нататък.Успех и на теб.

Общи условия

Активация на акаунт