Замърсена тоалетна????

  • 5 316
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Има нужда от помощ.С какъв препарат мога да почистя силно замърсена тоалетна бе много търкане?

# 1
  • Мнения: 1 558
С този гръцки препаратhttp://bgphoto.net/photos/9793/o633123504103281250.JPG. Цената му е под 1.50, има го в повечето магазини.

# 2
  • Мнения: 505
За мен Cif cream е идеален, чистя с домакински ръкавици и гъба за чинии, отнема секунди, но е неприятно, разбира се.

# 3
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Domestos.Поливаш обилно и  оставяш няколко часа. Peace

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
кислол или белина - изливаш вътре и чакаш- всички мръсотии се разтварят

# 5
  • Мнения: 135
То във вкъщи всичко плаче за основно почистване.Затова да ви попитам имате ли мнение за Боио Щайн,който се рекламира  по телевизията.Толкова лесно изглежда всичко с него,че се изкушавам да си поръчам.

# 6
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Затова да ви попитам имате ли мнение за Боио Щайн,който се рекламира  по телевизията.Толкова лесно изглежда всичко с него,че се изкушавам да си поръчам.
Тия телевизионни реклами са ми много съмнителни. Thinking
Аз по принцип мразя рекламите и при пазаруване никога не се водя от"видяното по телевизията".

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Всичко, което е купено от ТВ, е пълен боклук Sick Залей с Доместос и на сутринта всичко ще свети. Обаче смърди отвратително Sick

# 8
  • Мнения: 544
Аз също почиствам моята тоалетна с Доместос, но за много замърсена повърхност опитай с кислол

# 9
  • София
  • Мнения: 5 654
Има течен Cif специално за баня,аз не търкам с него, само минавам с гъбата да отмия по-добре мърсотията.

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 13:38 от mausbeni

# 10
  • Мнения: 22 343
Аз чиста само с Доместос. ))))
Но без търкане не става. ))))
Хубаво би било да е като в рекламите - слагаш, чакаш и забърсваш - е да, ама не. )))

# 11
  • София
  • Мнения: 310
Поливаш обилно с Доместос и оставяш най-добре за една нощ. На сутринта пускаш водата и всичко е чисто  Peace

# 12
  • Мнения: 135
Засега ще пробвам с най-евтиния вариант-кислол.Купих си една бутилка и довечера ще я излея в тоалетната.Давидим резултата утре сутринта Peace

# 13
  • Мнения: 4 390
WC SAN почистващ препарат за силно замърсен фаянс.

# 14
  • Мнения: 4 678
Koka Koла  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт