Какви ядки предпочитате да чоплите?

  • 2 555
  • 55
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Семки, тикви, слънчогледи, кашу, фъстък, бадем, пражена соя.. Какво друго има?
Люпите ли редовно семки, които са най-популярни сред нашето общество или предпочитате рядко, но качествено да се насладите на 100гр печена ядка бадемова?
Бирен фъстък, царевица, леблебия?
Ами ако не ядете такива семки как се справяте в живота? Не ви ли липсва чопленето и плюенето? А къде си фъргате шлюпките? Въобще отделяте ли шлюпките?

Анкета, който иска да пуска, аз съм еднорък. newsm22

Всъщност, не смятате ли, че вече е по-модно да се пуши, отколкото да се чопли слънчогледа?

# 1
  • Мнения: 7 723
Най- вкусни са ми били семките на футболен мач
Там плюя на воля шлюпки, някои от които попадат във врата на
седящият пред мен фен, но той не се сърди.

# 2
  • Мнения: 2 212
Обичам всякакви почти, но вече все повече избягвам слънчогледови, тиквени и всякакви други семки, после чувството е ужасно...Бирен фъстък също не долюбвам, предпочитам кашу, шам фъстък или бадеми..може да са по-скъпи, но поне е нещо по-добро и не дразни после гърло/стомах и т.н.
А за пушенето, модерно не знам, ама предпочитам да семкочопля пред това да пуша  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 299
ядки Thinking....най-вече семки и то само в нас, навън - не!
от вчера ми се е доял суров белен бадем, накиснат в солена вода.... много ми се е приял...
не мисля, че пушенето е по-модерно...

# 4
  • Мнения: 10 982
Слънчогледови и тиквени семки, бадеми, кашу. Sunglasses
Чопленто и пушенето са еднакво разпространени според мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 434
Семки, бадеми, кашу, лешници.Фъстъци не обичам.

# 6
  • Мнения: 2 910
Обичам много да чопля слънчогледови семки, особено когато гледам филм, но иначе любими ядки са ми бадемите, лешниците и индийското кашу.
Имаме едни съседи, които живеят 2 етажа над нас, много често вечер хвърчат люспи от семки Rolling Eyes Явно събират люспите на един лист и след това изсипват съдържанието през терасата. Гадини #Cussing out

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Стафиди. И пуканки, Ама не е много по темата. Така де, фъстъци не обичам, лешници и бадеми обичам, но нямам много възможност да си купувам, шам фъстък обичам, семки разни... Мога да мина и без. Но стафиди най обичам и ненавиждам когато някой смеси в купичка фъстъци, семки, други солени неща и стафиди. Отвратително е, така им развалят вкуса с тая сол...

# 8
  • Мнения: 2 212
Аз пък напротив, в редките случаи, когато ям стафиди обичам едновременно да ям и фъстъци примерно с много сол, просто много обичам сладко и солено едновременно. Но пък стафиди не мога да ям, имам някаква алергия или нещо такова към нещо в сушените плодове, което ме задушава ако изям малко повече....

# 9
  • Мнения: 1 187
Кашу и бадем са ми любими.Една кутия за два дни унищожавам.Обичам и пражена соя. Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 6 417
Само китайски кестен чопля аз  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 329
Бадеми и кашу обичам. Семки също, но се въздържам.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Никакви ядки не обичам Naughty

# 13
  • Мнения: 3 251
Пържена царевица много обичам и бадеми, и орехи /сурови и печени/, и лешници/печени и сурови/, и слънчоглед-печен и белен-не обичам да плюя и да се плюнча...  Embarassed Много "и"-та станали, бре!

# 14
  • Мнения: 4 451
Кашу и лешници са моите любими ядки. И семки чопля, но откакто пуша рядко се сещам за тях. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт