Въпрос за дозировката на течните перилни препарати Фрош (Frosch)

  • 835
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 285
Ами такова, купихме и ний течен перилен препарат Фрош (Frosch), да сме по-екологични, но се оказа, че... няма указания за дозировката  #Crazy

Българският превод е "мъдро" залепен върху задния етикет на продукта и при опит да се отлепи се късат заедно, т.е. и да има нещо на чужд език, не се вижда. Цитирам "невероятно полезния български етикет": "НАЧИН НА УПОТРЕБА: Съответното количество от препарата (в зависимост от твърдостта на водата) се подава неразредено в камерата за препарат...." и т.н. Три чувала с лайка!!!  #Crazy Да поясня, че купихме и прахообразен препарат (за сравнение) - там си има цяла табличка според замърсеността на прането и твърдостта на водата.

Така че моля, ако някой има опит, да сподели как дозира течните перилни препарати Фрош (Frosch).

Благодаря предварително  newsm20

# 1
  • Мнения: 207
Ами и и аз се поборих с отлепването на нашето указание,но не би Rolling Eyesреших и слагам по две капачки на пералня.Отдавна пера така и нямам оплаквания Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз слагам по 2 капачки. Но не се сещам защо така съм решила...Сега като поглеждам етикета, при мен се вижда. За средно мръсно 2 капачки, за много мръсно - 3 капачки.

Общи условия

Активация на акаунт