Антиподна

  • 2 368
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Дамаянти хубаво ви е поразпитала за " началото ви тук " Laughing А какво би ви накарало " да си тръгнете "? Не просто да се ограничите до четене във форума, а да теглите чертата и да забравите че сте били част от него. Безинтересност, обида , проблем с адаптацията или...?

# 1
  • Мнения: 7 723
ммм.... Thinking...май нищо newsm78

# 2
  • Мнения: 2 891
Не мога да си го представя. Може би, ако нямам нет на работа  Thinking

# 3
  • Мнения: 2 550
някой друг, по-интересен форум

# 4
  • Мнения: 803
Аз не участвам в конфликти, не съм взела форума присърце, така че едва ли има нещо, което да ме накара да спра да влизам, чета или пиша тук.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Не мож' ма изкорени оттук!....

# 6
  • Мнения: 2 891
Тогава идеята на Марчето е най-близка до моята  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 7 474
Друг по-интересен такъв или ако наистина много ми втръсне Thinking

# 8
  • Мнения: 2 716
Еееех, ако знаех рецептатаааа.....

# 9
  • Мнения: 8 999
Ако ме забранят отгоре!

# 10
  • Мнения: 212
Аз обмислям от известно време идеята да си тръгна от тук. Причините са сериозни и са следните:
1. Във форума е пълно с мъжемразки.
2. Чувствам се недооценен тук. Какво имам в предвид:
  2.1. Някои мислят че съм по-малък отколкото се представям и лъжа за годините си.
  2.2. Други пък мислят че съм по-голям и нарочно се правя на малък.
  2.3. Трети мислят че съм жена.
  2.4. Четвърти допускат че съм мъж, но най-вероятно съм бил обратен или импотентен.
3. Темите които пускам тук остават недоразбрани и недооценени. Когато пусна тема за секс първите 10 отговора са от сорта на "Тоя пък пак за секс говори. Явно е много зле момчето. Сигурно никоя не му пуска и той тук решил да избива комплекси". Когато пусна пък сериозна тема никой не й обръща внимание.
4. Модките ме мразят и особено тази дето ме банна.
5. Администраторите не дават пет пари за моето мнение.
6. Чувствам се тотално пренебрегнат от жените тук заради други потребители от мъжки пол (визирам Сопрано)
7. Когато започнете да говорите ваши си женски работи аз се чувствам излишен. Никоя от вас не прави опит да интегрира мъжете тук във форума.
8. Мисля че във форума съществува полова дискриминация по отношение на мъжете. На нас тук не се гледа сериозно и най-често получаваме упреци от сорта "Какво сте се домъкнали в женски форум...."
и т.н. и т.н. .... сега не се сещам всички причини но като се сетя ще допълвам постепенно...

# 11
  • Мнения: 3 835
Точно преди малко с една съфорумка си обсъждахме нещо подобно на ЛС. В смисъл, че ни е доста скучно напоследък във форума. Скучно, безинтересно, нещо такова. Аз съм от една година някъде във форума, но все по-рядко намирам смисъл да пиша в някоя тема. Проблемът не е само в повтаряемостта им. От доста време ми минава мисълта да затворя форума, но имам много приятели тук, които ще ми липсват. Нищо, че имам телефоните им, и се чуваме и виждаме редовно. Ще ми липсва и купона, и забавните моменти. Влизам предимно вечер, и по този начин се надявам да забавя момента, в който форума ще ми омръзне напълно.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Тръгвала съм си от скука, но винаги съм се завръщала по-рано или по-късно.
Мисля, че веднъж попаднали тук - няма как да си тръгнем окончателно и завинаги  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 212
Мисля, че веднъж попаднали тук - няма как да си тръгнем окончателно и завинаги  Simple Smile

Както беше направено много уместно сравнение наскоро -
Hotel California :
You can checkout any time you like,
But you can never leave!

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не знам...май нищо засега. Или трябва всичко тук много, ама наистина много да ми е омръзнало и доскучало.
А иначе обиди , кавги и т.н. не могат да ме извадят, като се има предвид, че не съм пристрастена към форума, не възприемам това виртуално общуване на лична основа(за разлика от мнозина тук) и не се познавам реално с никого освен само с една съфорумка.

Общи условия

Активация на акаунт