Вдига температура

  • 1 127
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Синът ми е с не много висока за сега температура-38 градуса, но се притеснявам, защото просто няма нито кашлица, нито хрема  Rolling Eyes  само температура , която незнам на какво се дължи #Crazy #Crazy #CrazyДадох му Нурофен за сега и заспа , но ми е много притеснено как ще изкараме вечерта ooooh!Мами, помайгате , ако се сещате за нещо друго Cry

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 018
Миналата седмица и синът ми беше така - само температура / 3 дни/., без хрема и кашлица. В началото вдигна 38, после постепенно се повиши на 38.5 / 39.5. До 39.5 не давам нищо температуропонижаващо. Като мина 39.5 дадох нурофен и започнах компреси с вода и малко оцет. Отказа да яде /само на течности беше 2 дни/ и имаше леко разстройство на втория ден. Бяхме при джипито - каза, че е някакъв летен вирус, мина за 3 дни без антибиотик.
Ще се оправи, не се притеснявай! Съвета ми е да му даваш повече течности, и да не бързаш със свалянето на температурата, високата температура лекува сама по себе си. И, естествено, да ви види джипито... Peace

# 2
  • Мнения: 3 116
Ние сме така от вчера, температура от 37.3 до 38.7 градуса, вчера не искаше да яде днес малко хапна и нощно потене.

Водих я вчера на доктор, малко и сочно гърлото и само това, друго няма.

Днес ще пусна за всеки случай една урина и една микробиология на ако Sad

# 3
  • Мнения: 2 258
И ние бяхме така тази нощ.Дени изведнъж вдигна температура 38 градуса.През нощта достигна 38,5.Нищо друго не се е проявило до момента.В момента играе около мен,но предполагам,че довечера ще има отново атака.Единствено се притеснявам ако е вирус да не хване и бебето....

# 4
  • Мнения: 2 005
Току що се връщаме от Педито- каза , че е леко зачервено гърленцето му  #Crazy Имало такъв летен вирус Rolling EyesПостоянно се поти и поддържа за сега не много висока температура , но се плаша ooooh!Дано да не се покачва повече PraynigБлагодаря ви мами за подкрепата, какво щях да правя без вас  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 005
Снощи беше някакъв кошмар Rolling EyesТемпературата ни се покачи на 39.5 и не спада. Какво ли не му давах newsm78Накрая вече му дадох половин прахче Нимезил и чак тогава спадна ooooh!Не искам да изживявам на ново тоя кошмар #Crazy #Crazy #Crazy

# 6
  • Мнения: 3 116
При нас се оказа че е стомашно-чревен вирус  Rolling Eyes

Вече вървим към оздравяване, да чукна на дърво  Praynig

# 7
  • Мнения: 1 883
Накрая вече му дадох половин прахче Нимезил
Какво е това ? Малката ми е така от 3 дни , само температура до 38,5 и НИЩО  друго.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт