Белезите на страстта....

  • 3 504
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Имам чувството че секса във форума замря от известно време. А все пак е лято, август месеце е.... Какво му остава на човек в този отпускарски месец освен секс да прави нон стоп и където му падне... Party
Та решихме с една моя много добра "позната"  Flutter тук от форума да пуснем една тема по-така лятна. Тя я измисли аз я пускам от свое име. Тя не желае да я споменавам, че можело да си помислите че сме любовници с нея ама то не е точно така. пък и каза че ако съм я споменал щяла да дойде в Ст. Загора и да ме линчува така че няма да и казвам името. Ако някой много настоява мога да кажа само първата буква  Mr. Green
И така... ето темата. Цитирам я дословно както я измисли тя защото е много добра според мен
По какво може да познае човек че сте имали бурно сексуално преживяване? Излющени колене, захапка от челюст на врата, разкървавени и подпухнали от гризкане устни ( долни или горни  ), смучки по всевъзможни части на тялото или по паднали кичури коса, естествено изстръгнати по време на сексенето  Mr. Green 
хайде вие сте - кажете при вас кои са най-сигурните белези че скоро са ви "сайдисали" както се казва понашенски  Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Само аз си знам - подсказва ми го онова приятно гъделичкащо чувство в стомаха  Laughing  Hug
Ааа, и кажи буквата  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 665
Имам ежедневен косопад. Е, и?!

# 3
  • Мнения: 6 991
Нищо. НЯма бурни изблици. Мързи ме.
Но виж, в началото, такива смучки бях оставила на мъжа ми, че приятелите му чак му завиждаха...

# 4
  • Мнения: 17 546
Звезди в очите, сламки в косите...

# 5
  • Мнения: 212
Само аз си знам - подсказва ми го онова приятно гъделичкащо чувство в стомаха  Laughing  Hug
Ааа, и кажи буквата  Mr. Green
Знаеш друг пък. Нищо не знаеш. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 212
Имам ежедневен косопад. Е, и?!
Лошо... трябва повече грижи за косата... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 665
Пробвах с маската на Деси и " О, чудо "  Laughing Сега любимия има какво да скуби ежедневно - сутрин и вечер Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Само аз си знам - подсказва ми го онова приятно гъделичкащо чувство в стомаха  Laughing  Hug
Ааа, и кажи буквата  Mr. Green
Знаеш друг пък. Нищо не знаеш. Simple Smile
Аз знам, че нищо не знам, ама ти и това не знаеш  Wink

# 9
  • Мнения: 3 423
Аз нямам вземане-даване с хамали.

# 10
  • Мнения: 490
Нищо особено.
Само последно време ми хвърчат обеците. Crazy

# 11
  • Мнения: 2 673
абсолютно по нищо не ми личи...
е, може малко да съм "поруменяла" ама то си е от жегите-.. Outta Joint

# 12
  • Мнения: 3 423
Нищо особено.
Само последно време ми хвърчат обеците. Crazy
Дано Стоян да не прочете, ох, дано!

# 13
  • Мнения: 212
Нищо особено.
Само последно време ми хвърчат обеците. Crazy
ще кажеш на Стоянчо малко по-кротко да го раздава. той не може да ти се насити още явно Simple Smile или пък си махай обеците  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 490
Нищо особено.
Само последно време ми хвърчат обеците. Crazy
Дано Стоян да не прочете, ох, дано!


Че те от него хвърчат ,Лисо! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт