Дами, за или против мъжете тук, м?

  • 3 091
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Инспирирано от 2 стр. на "Антиподна" на Касиди (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215774.20)

Кратко, ясно и недвусмислено: ДА или НЕ hahaha

С незадължителна опцийка: що да и що не (по възможност без лични нападки за да не ходим при палмите да ядем банани дружно Mr. Green ама тва е само пожелателно)

В оная темичка за апокрифната книга ме научиха, че трябва да действаш по съкратената процедура, питаш, получаваш отговор.. ако отговора е да, юр ?о / ?у ш, ако е не, веднагически бегом Mr. Green нъл тъй? Така че да го решим този въпрос..

Тъй като съм джентълмен Flutter Flutter Flutter ще помълча доброволно докато се изказвате, дайте само знак кога сте свършили hahaha Казват, че мълчанието трупало запаси от мъжка сексуална сила Joy

P.S. Дами, не забравяйте, че някои от модовете и админите също са мъже Mr. Green (слаб и простим опит за манипулация на вашето мнение hahaha)

# 1
  • Мнения: 103
Гласувах с "НЕ" Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 709
 " Да ", естествено Mr. Green.

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кои мъже конктретно?
Защото нали знаеш, че има лекари, които пишат тук по съвсем различни от "Първият ми път" теми.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Много ти е двусмислен въпроса  Thinking
Но пък ми прави впечателние, че на първа страница в клю се мъдрят повече теми пуснати от мъже, от обикновено  Joy
Каква е причината  Thinking Mr. Green

# 5
  • Мнения: 17 546
ДА, за мъжете по принцип и на всякъде!

# 6
  • Мнения: 3 423
Разбира се, че "да".
Да внасят нормалитет.
Пък и досега рядко съм
чела неграмотен мъж тук,
което е секси, откъдето и
да го погледне човек.

# 7
  • Мнения: 6 992
Нямам против. Все ми е тая с кого общувам виртуално, всъщност Laughing

# 8
  • Мнения: 103
Ааааа, е не, темата е бъзик естествено, мъжете от клю-то, сериозните са тук не толкова като мъже, а като специалисти да кажем.. аз веднага се сещам за Wolf и за Кристиян, и имаше един друг лекар с негова темичка.. не тия мъже, ей ония де, не се ли сещаш са? hahaha hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 2 673
 newsm78

да                                                                                                                                                                                                                     да

# 10
  • Мнения: 6 992
П.С. Този път не съм хейтърка, защо все някакви съфорумци ми трябват, за да хейтвам Laughing

# 11
  • Мнения: 103
Опа Flutter Flutter Как ме подлъга само, нъл щях да мълча бе, отиде ми запаса от сексуална енергия hahaha Млъквам Mr. Green

# 12
  • Мнения: 288
   Да! Твърдо...да! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 992
Естествено, че да. Във всеки кокошкарник трябва да има поне един петел.

# 14
  • Мнения: 2 353
  Трябва да има опция изтрий глас за късогледи пернати. Анкетата я смятайте с едно "не" по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт