Хотел за кучета?

  • 3 020
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 652
Ние живеем в  Благоевград. Ще ходим на почивка за една седмица и не можем да вземем кучето ни с нас. Той е пинчер, на 10 г. Моля препоръчайте ми хотел за кучета в София. Нямам никаква ориентация . Намерих нещо в нета, но ако някой има впечатления от някой конкретен хотел , ще съм благодарна да ги сподели.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ние живеем в  Благоевград. Ще ходим на почивка за една седмица и не можем да вземем кучето ни с нас. Той е пинчер, на 10 г. Моля препоръчайте ми хотел за кучета в София. Нямам никаква ориентация . Намерих нещо в нета, но ако някой има впечатления от някой конкретен хотел , ще съм благодарна да ги сподели.

преди години ползвахме за нашия ротвайлер хотел в Младост3,около 4-5 години се възползвахме от услугите му и бяхме много доволни.Сега все още наши познати си водят ку4етата там.Там оба4е водят предимно големи ку4ета защото мястото е и "Клуб на ротвайлерите".......Виждала съм и дребни породи навремето,но сега не знам как е newsm78

Ако искаш пове4е подробности и контаки -давам Peace

# 2
  • Мнения: 22 867
Ние живеем в  Благоевград. Ще ходим на почивка за една седмица и не можем да вземем кучето ни с нас. Той е пинчер, на 10 г. Моля препоръчайте ми хотел за кучета в София. Нямам никаква ориентация . Намерих нещо в нета, но ако някой има впечатления от някой конкретен хотел , ще съм благодарна да ги сподели.

Един добър хотел

# 3
  • Мнения: 471
По пътя към село Лозен /на 1-2 км от Младост/ има. Казва се Чопър. Не знам за условията защото не съм водила куче там

# 4
  • София
  • Мнения: 1 320
Ние сме оставали кучето си във въпросния хотел, който ти е препоръчала labrex. Не сме особено доволни. Първоначално всичко беше добре, играе си с другите кучета, хората мили. След 10 дни си го взимаме наплашен, стреснат и тъжен. Не искам да казвам, че кучето ми е бито, защото не съм видяла такова нещо, но факт е, че не беше същото куче, което оставих.

# 5
  • Мнения: 1 005
ima edin hubav v ov4a kupel mai se kazva6e neti ,ofisa im e po ulica sofronii vra4anski sled kato mine6 pirotska ot lqvata strana

Общи условия

Активация на акаунт