Сексът - Mission Impossible вече!?!?!

  • 848
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
 Shocked Shocked
Не знам на какво се дължи, но откакто родих (секцио се наложи), не мога да правя секс и това е, каквото и да правя. Проверявах се на гинеколог, няколко пъти, казват ми, че нямало причини да не мога да правя секс, трябвало да се отпусна. Но това не е вярно, не е до отпускане въобще, просто имам невероятно неприятно усещане и това е. Тук казват някои, че било от кърменето...Опитахме и с лубрикантни гелове..., ама не става.
Хомеопатичката ми даде Арника, вече мина около месец, но няма подобрение...Какво да правя не знам!?

# 1
  • Мнения: 19 295
какво точно е неприятното усещане?мен например все още много ме боли,дори бих казала,че повече отколкото първия път след раждането.да не говорим,че нямам и никакво желание.да не би неприятните усещания да са на психическа основа?

# 2
  • Мнения: 572
Не са неприятни, а направо ме боли ужасно, имам чувството, че са ми одрани стените отвътре. Не е на психическа основа, защото имам желание, но няма овлажняване и ужасно боли.  Tired В кърмаческия форум казват, че бло нормално и се нормализира, но въпросът ми е докога е нормално при кърменето, защото аз вече имам 8 и половина почти месечно дете!?  Shocked

# 3
  • Мнения: 600
и аз имах такъв проблем, даже по-дълго - повече от година след раждането. никакво овлажняване, от което винаги ме болеше по време на акта, а след това наистина отвътре усещането е като издрано или охлузено. гинеколога ми каза, че имам само психологически проблем, според него подсъзнателен. уж искам, ама всъщност съм в стрес заради спомена от раждането и така тялото ми не реагира адекватно. даде ми разни билки, но аз не ги пих, ходих при хомеопатката. тя ми лекува няколко хронични болежки, та покрай тях и това оправихме. даже ми се иска по-често от преди.

аз, естествено, пих друго лекарство, но според мен трябва да й се обадиш. при нас винаги има проследяване седмица след приема, после пак след 10 дни. мисля, че трябва да се обадиш и да споделиш с твоята лекарка.

успех! Hug

# 4
  • Мнения: 1 568
Кога си родила? Аз имах този проблем 3-4 месеца след раждането!

# 5
  • Мнения: 4 414
и според мен проблемът е психологически, на подсъзнателно ниво. хомеопатията би трябвало да може да помогне.
успех ти пожелавам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт