Въпрос за Junior Menu

  • 800
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
От 1 седмица вземаме храна от тази кухня Детето много я харесва и си изяжда всичко Но започна да ходи по-често по голяма нужда и по-рядко като консистенция Вероятно е от храната Някой има ли подобен случай конкретно от тази храна

# 1
  • Мнения: 115
не съм забелязала такава връзка между храната и ходенето по голяма нужда при моето дете.
вземаме храна вече два-три месеца и съм доволна, вкусна е и детето я харесва. досега само два пъти сме попадали на недобре сварени зеленчуци.
преди две-три седмици имаше за кратко промяна в акането, обаче май беше от зъбите.

# 2
  • Мнения: 7 640
От 1 седмица вземаме храна от тази кухня Детето много я харесва и си изяжда всичко Но започна да ходи по-често по голяма нужда и по-рядко като консистенция Вероятно е от храната Някой има ли подобен случай конкретно от тази храна

вземаме от около месец, супер доволна съм.
Ако имаш предвид, че изяжда 3те порции за едно хранене, нормално е да се изхожда по-често и повече Laughing

# 3
  • Мнения: 72
Не,не ги изяжда на 1 път а на 3 приема

# 4
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Вече 6 месеца ползваме тази кухня и досега не съм имала такъв проблем. Детето ми е имало разтройство, но е било поради болест, никога от храната.Може би стомахчето му реагира на готвена храна.По принцип готвените неща имат по-голямо въздействие върху стомаха на човека, а при децата още повече.

# 5
  • Мнения: 102
а каква е тази кухня и къде се намира?

# 6
  • Мнения: 7 640
а каква е тази кухня и къде се намира?
ето виж тук дали някой пункт те устройва Hug

www.juniormenu.com

# 7
  • София
  • Мнения: 127
Това е Кухнята! Суперска е! Дъщеря ми ходи понякога по три пъти на ден, но не го свързвам с кухнята и не ме тревожи Peace. Всъщност свързвам го с това, че яде редовно и качествено Flutter. Не се тревожи!

# 8
  • София
  • Мнения: 11 657
Мисля утре да се запишем и да пробваме през следващата седмица храната от там.Доколкото разбирам всички сте доволни от качеството и количеството на храната.

# 9
  • Мнения: 4 970
Ами , за ка4еството- има какво още да се желае..но - така е май навсякъде- няма пълно щастие и не може да се угоди на вси4ки. В общи линии съм доволна

# 10
  • Мнения: 789
И ние сме на тази кухня. Не съм забелязала връзка между храната от кухнята и ходенето до тоалетната, тя си ходи 1 път, максимум 2, всичко е ок. Записани сме от 2 месеца. Като цяло съм доволна от кухнята, готвят хубаво (не й давам само ако има крем какао, а тя самата не яде мляко с ориз, не знам защо).
Предполагам сте въвели всички храни, преди да се запишете?

# 11
  • Мнения: 9
Ние сме вече на 2 години, но пробвахме тази храна. Не съм забелязала да се изхожда детето ми по-честои по-рядко на консистенция, но държа да подчертая, че е доста безвкусна и икономична, без дори сол на вкус.

# 12
  • Мнения: 245
и аз взимам храна от тази кухня почти месец вече.доволна съм,малката харесва манджите, на мен също са ми вкусни. питах днес на мястото ,от където я взимам с какво мляко правят кремчетата- краве или сухо,но не можаха да ми кажат. вие знаете ли ??? дори да използват краве,за сега детето не е дало някаква реакция,така че ще продължа да взимам от там, но все пак искам да знам Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 11 657
И аз миналата година зададох същия въпрос и не можаха да ми отговорят и се отказах да взимам.Сега взимах около 2 седмици.

# 14
  • Мнения: 7 640
и аз взимам храна от тази кухня почти месец вече.доволна съм,малката харесва манджите, на мен също са ми вкусни. питах днес на мястото ,от където я взимам с какво мляко правят кремчетата- краве или сухо,но не можаха да ми кажат. вие знаете ли ??? дори да използват краве,за сега детето не е дало някаква реакция,така че ще продължа да взимам от там, но все пак искам да знам Simple Smile

естествено, че прясно

Общи условия

Активация на акаунт