Наистина искам бебче! ПОМОГНЕТЕ!!!

  • 4 001
  • 36
  •   1
Отговори
Скъпи мами преминах през ада в името на това да имам дете. Оказа се ,че единственото ми спасение е да намеря добра жена, която да се съгласи да износи плода ми. Вярвам, че на този свят има истински хора, които да помогнат!

# 1
  • Мнения: 481
Наистина ли всичко си опитала - ин витро, и разни там (аз много не ги знам де)?
Ако че това ти е единствената възможност доктор ли ти го каза? А за осиновяване мислили ли сте?
Много съжалявам за теб sashinka, вярвам наистина някой да ти помогне  Praynig

# 2
  • Мнения: 1 209
Напиши малко повече инфо за теб и твойте проблеми...   Hug

# 3
Здравейте,мами!
Пише Ви една отчаяна жена,която от все сърце желае да има собствено дете,която преди 6г.загуби детето си поради лекарска небрежност,едва останах жива благодарение на докторите от I АГ"Света София", след като ме върнаха от Шейново,защото не ми е районна болница.Получих диксиндром - кръвоизлив от всякъде,който не можеше да се спре единствената възможност беше да отстранят матката и това направиха.Детето ми се оплете в пъпната връв и почина!Сега имам само един шанс за детенце ин витро оплождане чрез донор,защото ми запазиха яйчниците и те функционират,търся жена срещу заплащане,която да ми износи детето,в други страни това вече е факт родени са две бебета по този начин!
Моля помогнете!

# 4
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Скоро имаше тема за това. Пусни на търсачка "сурогатна майка" и ще ти излезе или пък влез в чужбунския подфорум, темата беше там. Ще прочетеш за различните закони в съответните страни от които са мамите.  Peace


П.С. Ето я темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195917.0

# 5
Веси много благодаря за адреса желая ти всичко най-хубаво!

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
sashinka  желая ти от все сърце успех, дано успеете.

# 7
  • Мнения: 72
Желая ти наистина много късмет и дано бързо намериш точния човек. Съветвам те да говориш със социални грижи. Ако си от София дори се свържи с отдела за закрила на детето към МС там ще знаят най добре как да се оформят документите ако в въобще в Бг има вариант. В това отношение законодателството ни е доста изостанало, но при всички случаи може да се помесли заосиновяване на роденото от сурогатната жена. Пиши на лични ще помагам с каквото мога,  мои състуденти работят тук-таме по тези отдели.

# 8
  • Мнения: 2 309
ЗаЩо си 4акала толкова време?

# 9
  • Мнения: 1 233
Успех ти желая, дано да гушкаш бебе скоро!

# 10
  • Мнения: 14
много съжалявам за случилото се Sad нямаш ли близка приятелка или роднина, която да износи плода? Чувала съм за случаи в Италия,в които майка или леля износва бебето.

# 11
  • Мнения: 481
Здравей, отново
Наистина това за привързването към детето, което са ти казали роднините, си е така. Не може 9 месеца да носиш бебе, което ти създава толкова много емоции, и накрая да го родиш и край....поне аз така си мисля...
Но вярвам че ще се намери някой, който ще откликне, мила Praynig Особено ако става и въпрос за пари... знам че звучи много грозно, но има хора които за пари са готови на всичко. Е, аз не съм от тях,но ги има....
Желая ти от сърце успех! Hug
Знаеш ли, може би не търсиш в правилния форум "Искам бебе" помощ - ние тук всички копнеем да имаме деца, а става трудно, и от нас незнам поне дали някой може да се реши на такова нещо... а може -би ти просто искаш да споделиш?  newsm78

# 12
  • Мнения: 268
Наистина съжалявам за това, което си преживяла  Cry Но смятам, че не си задала въпроса си на правилното място. Тук всички също искаме час по-скоро да си имаме наши бебчета... Не мисля, че ще намериш кандидатки за сурогатна майка в този подфорум.. Иначе от все сърце ти пожелавам да успееш да сбъднеш мечтата, която всички споделяме  Hug

# 13
Здравейте,може би имате право,че тук няма да намеря човек,но моето желание беше да споделя проблеми,които модат да възникнат по-време на бременността да си обръщате повече внимание да се консултирате с лекар-гинеколог постоянно,за да не се случват фалове както при мен!Желая на всички скоро да се сдобиете с рожби-дечица,които осмислят живота на жената"майка".Наскоро чух за една жена,която имала приятел българин забременяла от него,носила е 9месеца детето и здраво го дала в дом за осиновяване и забягнала с германец и такива истории това ме наведе на мисълта,че мога да попадна на подобна жена.Няма да ви занимавам повече с мен,бъдете здрави и да гледате бебоци!

# 14
  • Мнения: 481
И ти бъди здрава  bouquet Радваме се , че сподели с нас, дано мъката ти е станала поне малко по-малка Hug И от сърце ти желая скоро да намериш отговор за проблема си Praynig

Общи условия

Активация на акаунт