Раждане в Първа частна АГ Сливен

  • 839
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Здравейте!Има ли мами раждали в Първа частна АГ в гр.Сливен.Моля Ви да ми предоставите информация относно условия , да ми препоръчате лекар или пък да изразите впечатления.Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 33
Здравей, аз раждах там. Условията са доста спартански за болница, освен ако не са се преместили в новата сграда, която трябваше да е готова до края на годината. Но въпреки това, не е мръсно и няма гадинки(като например в бургаското АГ). И най-важното отношението е ок, без да те гледат в ръцете. Раждах при д-р Костадинов, много е внимателен. мога да ти дам координати ако искаш.

# 2
  • Мнения: 5 539
Това клиника Ева ли е или друга болница?

# 3
  • Мнения: 229
За "Ева "говоря

# 4
  • Мнения: 33
Не, това не е Ева. Ева е друга

# 5
  • Мнения: 742
В "Ева" условията са ОК- чисто, приятно, любезен персонал, Костадинов го препоръчвам с две ръце, но той вече не работи там. Има някакъв Йорданов, от който две мои приятелки, раждали при него, се оплакаха. Мирчева е добър  лекар, тя работи там. Координатите на болницата ги има в интернет.

Аз съм доволна от своя престой там. Първото ми секцио беше в Бургас, не ща да си спомням. Така че имам наблюдения и от двете места.

# 6
  • Мнения: 5 539
Моя приятелка роди преди 2 седмици в Ева при Йорданов и е много доволна от него и като цяло от персонала в болницата.
Ели, на теб какво лошо са ти разказвали за него? Ти там секцио ли ражда втория път?

# 7
  • Мнения: 1 672
в ЕВА са прекрасни условията.Аз родих там




# 8
  • Мнения: 229
О, виждам, че някои от жестоките превърженички на Бургаската болница се ориентират към Сливен.Знаех си , че спора е абсолютно тенденциозен и безмислен , относно условията в Бургаската болница!!!!!!

# 9
  • Мнения: 229
Аз получих подробна информация от Силвето 85 . Препоръчвам ви да я питате за каквото пожелаете

# 10
  • Мнения: 742
Моя приятелка роди преди 2 седмици в Ева при Йорданов и е много доволна от него и като цяло от персонала в болницата.
Ели, на теб какво лошо са ти разказвали за него? Ти там секцио ли ражда втория път?


Да, секцио раждах, но при Костадинов. Нямам лични впечатления от Йорданов, двете момичета, които раждаха при него твърдят, че е груб и с много "тежки" ръце. Знам ли какво означава това. Но поне за едната гарантирам че не е лигла и доста търпелива. Не знам, нека още някой каже нещо за него, няма начин да не е израждал и други мами.

Лилита, стискам ти палци, глебад обратнто броене започна  Hug

# 11
  • Мнения: 5 539
Благодаря, нямам търпение вече да идва моментът Simple Smile

Моята приятелка, която ражда при него, беше много впечатлена, че специално е дошъл да я изражда вечерта, когато не е бил на смяна, защото я смятал за "своя пациентка" и искал той да свърши работата. И не искал да приеме после никакви пари за извънредния труд.
Всъщност повечето работа около раждането я свършила акушерката, а той само при напъните и шиенето.

Между другото, в Ева шият епизиотомиите с пълна упойка newsm78 Странно ми се вижда.
И нямат кувьози.

# 12
  • Мнения: 742
С очите си видях два кувьоза/септември 2006/, може би нямат специализирани някакви, не ги разбирам техниките.  Колкото до упойките, секциото ми го направиха с пълна, но след това се събудих като от сън - нищо общо с пълната в Б-с, когато ме втресе, драйфах и ме изкараха нахална лигла, търсеща внимание. Обезболяваха ме без изобщо да ме чакат да се моля- в Б-с се наложи да бутна десетачка на дежурната сестра, за да ми бие ампула течен аналгин. 

Мома или ерген Grinning?

# 13
  • Мнения: 5 539
Е, че хубава работа! Момък, естествено, нали синя лентичката  Laughing
Я да видим, кой ще потретва за мъж Wink

# 14
  • Мнения: 742
а, не - приключих със спасяването на българската нация  Laughing

много се радвам за вас, каката сигурно много се вълнува. А таткото - нека да позная - ужасно щастлив, че ще има комбина Party  Hug

спирам със спама  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт