Ноктопластика с акрилен гел за нокти?

  • 1 689
  • 5
  •   1
Отговори
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хвали ми една дружка много този вид ноктопластика, ръцете й наистина изглеждат страхотно.

Та за първи път чух от нея - не се лепи нищо върху ноктите, т.е. те не се увреждат. С помощта на нова технология някаква, акрилна и мономерна субстанция + РН-балансиращи средства се смесват в прозрачен гел. Той се маже, "изпича" се по някакъв начин и всъщност се изгражда нокът върху собствения такъв /уф, ама как го обясних/.

Издържало дълго време, но през 2-3 седмици ноктите се нуждаели от поддръжка.

Някоя от вас да си е слагала от този акрилен гел? Да сподели ефекта, цените и т.н.

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Никой ли не знае нещо по въпроса  Rolling Eyes

Ще взема да рискевам аз и да споделям впечатления после.

# 2
  • Мнения: 1 196
Здравей, не бих ти я препоръчала тази ноктопластика, въпреки че не съм специалист!  Има тема където момичета маникюристки и такива клиентки дискутираха тази тема.  Когато ноктитети са изградени по този начин не са много устойчиви  Rolling Eyes   Бих ти препоръчала заздравяване с UV гел. Пак се пече, но може да започнеш само с твоите нокти без удължаване, а след това с времето ще пораснат и така може да поддуржаш желаната от теб дължина. Пак се ходи на поддръжка на 2-3 седмици. Аз от 5 години, че и повече вече съм така  Hug

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз не искам удължаване.
Точно това имах предвид - слага се въпросното чудо и ноктите си растат с него и стават доста по - здрави.

Може би аз съм объркала този UV гел, за който пишеш, с въпросната акрилна технология  newsm78  Пуснах търсачката, ама не ми излезе нищо и реших да ви питам.

Процедурата с UV гел какви цени е?

# 4
  • Мнения: 1 196
Има и акрилен и UV гел  Rolling Eyes  В Плевен е значително по-евтино и от Пловдив и от София. Тук първоначалното е 25 лв. Поддръжката 20лв. 

# 5
С акрил е по-здраво и по-щадящо.
С UV гелове също става но е по-бавно.Става много здраво и не уврежда ноктите

Акрила изглежда по-естествено.Може само да заздравиш твоите или да ги удължиш като изкуствени

Цените са доста високи...Около 50-60 лв
Но поддръжката е на рядко и е много е евтино

Общи условия

Активация на акаунт