а за колата комби?

  • 5 983
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
каква кола имате вие или половинката ви?а каква бихте искали да си вземете?
сега са мн модерни комбитата,какво е мнението ви за тях и бихте ли си взели такава? travel

# 1
  • Мнения: 6 155
Не харесвам комбита  Sick

# 2
  • Мнения: 289
Моята кола е Пежо 206...
Иначе много искам БМВ Z 8 или Z 4... обаче си оставам само с искането..Wink)))

Комбита не харесвам  Peace

# 3
  • Мнения: 146
Не харесвам комбита  Sick
то и аз мн мн не ги харесвам,тук там докарат някои модел ама иначе  ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 783
Бих искала да карам Мазерати. За да дразня хейтърките, естествено.  Mr. Green

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Въобще не харесвам комбита.Някак ми докарват на катафалки  Sick
А аз иначе искам Мини купър ама ще има да си искам  Whistling

# 6
  • Мнения: 3 268
Защо така,бе момичета?Комбито е много готина кола и ако знаете колко багаж хващаааа.Ние имаме Ауди А6 99 година,комби.Страхотно е.И има много готин дизайн,не е някоя каруца.Тъй,че от значение все пак е и какво е комбито.Преди това имахме Мондео комби,също не е лоша.

# 7
  • Мнения: 3 818
Оф, не понасям комбитата Sick Толкова грозни са ми, независимо от вида и модела на колата, че няма накъде повече. Никакви примамки за удобства, събиране на много багаж и т.н. не могат да ме спечелят на тяхна страна Laughing
Освен това, ако някой седне да чете внимателно обемите на багажниците на комбитата и на някои седани, ще види, че разликата е много малка между двата вида коли Simple Smile
Иначе ние имаме Роувър 400 и толкова ми харесва тази кола, че искам за себе си само Роувър 200 Peace

# 8
  • Мнения: 7 474
Не знам дали е красиво комбито (въпрос на вкус), но е удобно и побира багаж, което в случая е по-важно  Wink

# 9
  • Мнения: 2 211
Имаме комби. Не е най - красивата кола, но определено е най - удобната и практичната, която сме имали до момента. Отзад спокойно се събират детска количка, колело и още багаж. Като тръгна за парка взимам всичко, което ми трябва без притеснение. За хора с малки деца е отличен вариант. Докато се науча да я паркирам видях зор, но не съжалявам, че я взехме.

# 10
  • Мнения: 3 575
Комбито е най-полезното нещо измислено за хора с деца.  Peace

Да, дизайна не е спортен, но за сметка на това ходихме на море като белите хора - с 3 огромни куфара, куп други чанти + кола-формула за детето.
Бяхме го натъпкали догоре...
Не знам един ден ако имаме второ дете сигурно с ремаркета ще си пренасяме багажа Wink


# 11
  • Мнения: 753
за семейство с бебе/малко дете е перфектна - количка, столче, багажиии, второ дете, няма как.....

# 12
  • Мнения: 7 723
Не знам дали комбитата са модерни,
но на много удобни семейни коли! Grinning

# 13
  • Мнения: 146
Защо така,бе момичета?Комбито е много готина кола и ако знаете колко багаж хващаааа.Ние имаме Ауди А6 99 година,комби.Страхотно е.И има много готин дизайн,не е някоя каруца.Тъй,че от значение все пак е и какво е комбито.Преди това имахме Мондео комби,също не е лоша.
мдааа това е един вид супер комби/изключениеее

# 14
  • Мнения: 8 999
У мен е надделяла майката над гъзарката.  Комбито е моята кола. А още по-добре мини ван.

Общи условия

Активация на акаунт