Табуретки за детската стая - откъде?

  • 2 476
  • 27
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Видях в един детски кът на морето много хубави детски табуретки, под формата на животни. Мисля, че са китайски. После тук, в Пловдив, намерих в един магазин, но бяха останали само слонче и жаба, не ми харесаха. А на опаковката имаше доста голямо разнообразие. Външното се сваля и се пере, а вътре е нещо като надуваема топка.
Интересуват ме също и възглавници под формата на животни. За сега имам само костенурка. Върши страхотна работа и се вързва много с интериора. Flutter
Ако сте виждали някъде нещо подобно, моля кажете ми Praynig

# 1
  • Мнения: 5 255
Виждала съм в АЙКО.

# 2
мисля, че има в Комо,, но май са от някаква кожа

# 3
  • Мнения: 1 449
Виж тук:
http://www.toel-toys.dir.bg/drugi.html
http://www.toel-toys.dir.bg/jivotni.html

Виждала съм плюшени животни-табуретки - на Amek.

# 4
  • Мнения: 3 457
виждала съм китайски ,нова фирм беше -имаше тигъра и мечо пух Peace

# 5
  • Мнения: 5 280
Възглавнички под форма на животни преди известно време имаше в Метро. Взехме си много симпатична дебела котка в люляков цвят Grinning.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 727
виждала съм китайски ,нова фирм беше -имаше тигъра и мечо пух Peace
Точно за тях става въпрос. Къде ги видя?
А на Amek къде мога да намеря?

# 7
  • Мнения: 5 255
има пловдивски телефон - незнам дали е актуален.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Благодаря ви за информацията!  Hug Звъннах на Амек, казаха че в Халите продавали техни играчки в 3 магазина. Ще проверя какво имат там, дано намеря каквото търся  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 171
Ако става дума за такава табуретка -




 

Ето и други видове -



А ето и адреса на вносителя -



Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 22:46 от ilenkata

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Много благодаря! Точно за същите става въпрос!  bouquet Сега пак ще се скараме с мъжо, защото този склад е точно до техния и се познават лично с управителя. Хиляда пъти му казах да провери, нямало #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 3 816
Страхотни са табуретките!В София някой виждал ли е да ги продават?А каква цена са горе-долу?

# 12
  • Мнения: 208
Супер са, да! Не може да няма в София ?  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 171
Страхотни са табуретките!В София някой виждал ли е да ги продават?А каква цена са горе-долу?
Някъде за 10-12 лева я купих,ама от Велико Търново,в София незнам къде се продават.

# 14
  • Мнения: 49
Къде по-точно във В.Търново?

Общи условия

Активация на акаунт