как предпочитате да пишете писма?

  • 1 117
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Тази сутрин исках да напиша e-mail на моя прителака, която в момента е в Германия. Спрях се за миг и си спомних  Thinkingкак преди като нямах компютър, пишех писмата на ръка  smile3523и след това ги пусках по пощата...и така днес реших да и напиша отново писмо само,че както преди - на ръка.  Незнам за вас, но някак си чувствам, че когато получа писмо от този тип много повече се радвам Party E-maila е по лесния начин и по-бързия за контактуване  typeuu,но ако имахте повече време бихте ли седнали и да драснете едно писмото?
И така да минем на въпроса според вас отживелица ли са писмата писани на ръка?  Thinking За мен не са ,макар да съм на 23 години...все още се радвам когато получа писмо и с нетърпение чета всеки следващ ред closed Hug
  bouquet

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За последно съм писъл на ръка преди 99 година .... сега ме е страх да пиша на ръка ... брозно, разкрачено (не че преди мога да се похваля с краснопис) .... гадост. Каня се да препиша някоя книга за тренировка, но ме мързи ....

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
За мен са пълна отживелица и никога няма да седна да пиша писмо на човек, който има достъпен нет. Аз въобще вече нищо на ръка на пише и да ви кажа - това си има своите неудобства Confused Когато ми се наложи, забелязвам, че съм отвикнала, пиша адски грозно и с много грешки Embarassed Наскоро бях на семинар и си водех бележки по време на лекциите. После нищо не успях да си разчета Shocked

# 3
  • Мнения: 1 492
Писмо - Не, но ми е много приятно, когато получа картичка - истинска, хартиена. Става ми някак... мило . Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 750
Хм, аз пък съм на 28г и ми е приятно както да пиша писмата на ръка, така и да получавам такива. Не го смятам за отживелица. Това е начин да си някак по- близо до човека, на когото пишеш и чието писмо четеш. Създавам една по- интимна и искрена обстановка. Винаги ще намеря начин да напиша писмо на ръка, винаги ще има на кого, а и има от кого да получа. Това ме топли и ме кара да се чувствам истинска.

# 5
  • Мнения: 3 622
Писмо - Не, но ми е много приятно, когато получа картичка - истинска, хартиена. Става ми някак... мило . Heart Eyes

И при мене е така, но за съжаление в пощата е пълно само с пристигащи сметки

# 6
  • Мнения: 19
За мен са пълна отживелица и никога няма да седна да пиша писмо на човек, който има достъпен нет. Аз въобще вече нищо на ръка на пише и да ви кажа - това си има своите неудобства Confused Когато ми се наложи, забелязвам, че съм отвикнала, пиша адски грозно и с много грешки Embarassed Наскоро бях на семинар и си водех бележки по време на лекциите. После нищо не успях да си разчета Shocked
Моята приятелка също има нет, но просто и тя ми е казва че винаги когато получава писма по пощата винаги се е чувствала някак по-различно... по щастлива:hug:
А си има и плюсовете, все пак понякога ни се налага да пишем на ръка,а в един момен осъзнаваме че ръката ни е като вдървена  Whistling

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Някак си готино ми става да получа писмо по пощата,но не и да пиша Embarassed.За какво ми е тогава нета,нали трябва да си ,,избива,, паричките  Wink

# 8
  • Мнения: 263
Писмо по пощата, а не по имайл е по-лично и винаги е по-мил жест! Когато искам да покажа на някого, че държа на него бих му писала не на имейл (освен ако е невъзможно по някаква причина).

# 9
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ами обичам да пиша на ръка. истината е, че нямам адресите на най-добрите си приятели. СРАМ. Confused

като пратя писмо/картичка по пощата пращам после имейл да питам дали е дошла, защото често не пристигат Sad

признавам си, че като пиша на ръка най ми липсва форматирането hahaha

за Коледа разпращам "истински" картички. получавам само от мама Tired

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не помня от кога не съм писала писмо на ръка...
А и не получавам писма... само сметки  Sad

# 11
  • Мнения: 19
не помня от кога не съм писала писмо на ръка...
А и не получавам писма... само сметки  Sad
Hugне получаваш писма, защото и не изпращаш Whistling. Изпрати на някого и след време жеста ще се върне, това е жест и от двете страни. Празниците са добра причина за изпращане на картички...По пощата не се получават само сметки Flutter  Naughty

Някак си готино ми става да получа писмо по пощата,но не и да пиша Embarassed.За какво ми е тогава нета,нали трябва да си ,,избива,, паричките  Wink
Еххх  Whistling ами,че той си ги избива и по-други начини Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Не бих писала писмо на хартия. И за мен е отживелица, а и губене на време - трябва да го пиша, да ходя до пощата да го пускам, да пътува 2 седмици и накрая я се получи я не. По мейла мога да напиша писмо и посред нощ, ще се получи след минута-две. Иначе и аз имам приятелка в Англия, която все ми казваше, че иска истинско писмо да получи, но съм и писала май само едно. После си минахме на мейли.

# 13
  • Мнения: 4 546
може би е отживелица, но има известна доза романтика.  Grinning
аз лично не мога да пиша писма на хартия. не ми върви лафа хич и накрая писмото излиза много сухо и скучно, а съм седнала да го пиша уж с добри чувства.
незнам защо, по-лесно ми е да си излея душата по електронен път. Grinning

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не помня от кога не съм писала писма.Не , че съм писала кой знай колко, но пък редовно изпращам картички за всички празници. Писмата написани на ръка са вече отживелица, според мен. Просто отминало им е времето. Peace

Общи условия

Активация на акаунт