отново за обрива от топлото?

  • 986
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 711

Zdraveite otnovo.Predi  vi biah pitala za tova ,no eto 4e pak 6te pitam.Ot uni mesec bebka es obriv  ot toploto po vratleto.Togava mi kazahte da maja s fenistil gel i krem na cinkova osnova.S kakvo li o6te ne sym probvala no ve4e 2 meseca nikakyv efekt.Predi kato gi majeh s pioktanin  izgariaha no kato spa pak se poiaviavat,a me  e strah da nei izgoria kojata s tova mazane  s pioktanina vseki den sega spriah 5 dena da ia maja i te stanaha mnogo mnogo pove4e.S ne6to drugo nestava li da se majat?Lekarkata vze da mi kazva niakakvi kremove ot razni bro6urki no te ili gi niama v aptekite ili niamat nikakyv efekt,a vratleto i ramenete sa rani ve4e.Posledno ia mazah s elokom no na nego pi6e da ne se polzva pove4e ot 5 dni,no i niama efekt.Koga ve4e 6te se mahnat?Kajete mi s kakvo drugo da gi maja ,no da ima efekt?I mogali s niakakyv spirt da gi maja?blagodaria vi otnovo

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! добре е да се вземе секрет от този обрив за да се види дали не е на инфекциозна основа и се консултирайте с детски кожен лекар за по-ефикасно лечение.

Общи условия

Активация на акаунт