Добър диетолог в Пазарджик и София!Моля ви да ми препоръчате!!!

  • 3 247
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Мили мами, братовчедка ми има сериозен здравословен проблем, за който едва сега научих. От много дълго време, от няколко години приема крайно недостатъчно количество храна-колкото да не умре от глад, въобразила си е че е дебела, а е едва жива......проблемът освен, че се е превърнал в психически, е и здравословен. Решила е да сподели с мен, след като е видяла какви поражения започва да дава начина й на хранене върху нея-оказало се, че зъбите й отвътре са станали кухи, а тя е едва на 23 г.!!!!Дава луди пари сега за зъболекари. Обеща ми, че ще си направи подробни изследвания, от резултатите от които аз самата се плаша......Аз от своя страна й обещах, че ще попитам тук във форума за добър диетолог в двата града, където тя живее. Тъкмо се е осъзнала, че трябва да се вземе в ръце и отишла при добра  диетоложка в София, която срещу сумата от 40 лв. за преглед просто я качила на кантара и й дала някаква диета, без да й назначи дори изследвания........Така че, мили момичета, моля ви да ми препоръчате добър диетолог за Пазарджик и Пловдив!

# 1
  • Мнения: 1 938
Аз съм от Пазарджик, но за съжаление не познавам нито един диетолог. Sad За Анорексия невроза ли става дума?

# 2
  • Мнения: 263
Байкова ли и е взела парите без да пусне изследвания??

Общи условия

Активация на акаунт