Въпрос за фотоепилацията ???

  • 655
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте, момичета !!! Днес за пръв път ходих на фотоепилация на мишници и разпитах козметичката от... до... за процедурата! По-късно през деня се чух с приятелка от друг  град, която също прилага тази процедура на мишници и триъгълник !!! Като обсъждахме нещата, установихме, че са ни дали различна информация ! На мен ми казаха, че от сега нататък не трябва да скубя космите от корен, само бръснене ! Ако се премахнел корена нямало никакъв ефект ! А на приятелката ми са казали точно обратно, само кола, никакво бръснене !!! newsm78
Та има ли някой опит с това ? Каква е истината ??? Рових в нета нищо не открих !

# 1
  • Мнения: 2 199
Аз в събота говорих с моя козметичка информативно  питах я и не трябва да се махат от корена и тя ми каза, че и от слънцето трябва да се пазят, аз не съм си правила епилация, но исках, после се отказах Simple Smile

То нали е на сеанси до сеанса ако пораснат трябва с ножичка да ги режеш , но нека и други да споделят Wink

# 2
  • Мнения: 281
  Преди смата процедура трябва да се обръснат, за да има върху какво да въздейства лазера - върху фоликула! Между процедурите може да прави кола маска, зависи каква е зонатау която се третира!Когато косъме се бръсне, той става по-твърд и тъмен, а именно на този принцип работи лазера - колкото е по-силен косъма, толкова е по-добър ефекта! Това е за ЛАЗЕРНАТА епилация! Ако нещо друто те интересува, питай - ще помагам доколкото мога!

# 3
  • Мнения: 898
Как може човек толкова да се вълнува от фотоепилация на мишниците си. Да де като иска да се вълнува, ама да не вдига шум. Да предположим че има резултат и се махнат. Никой не ти гарантира че шест месеца след приключване на процедурите космите няма да се появят, пък и две години да са все някога ще се появят.
А пък и да се отваря цяла тема за фотоепилация на мишници не мисля че е много разумно, поне да беше на по сериозно място.
Или пък преди няколко дни видях друга тема отворена, че някои искали да се отърват от "големия" си проблем - 4-5 косъма на гърдите.

# 4
  • Мнения: 56
Благодаря, Ви за бързите отговори момичета !!! Много са полезни !!!

А за хората без работа който посещават безинтересни за тях теми и дори побликуват отговор нямащ нищо общо с темата, могат да кажа само посредствени ! По-точно човекът е само един ВАНИНАА ! Винаги има какво ново да се научи колкото и елементарен да ви се струва проблема ! Обмененият опит никога не е излишен !!! Явно колежката е решила проблема с окосмяването, ако е така едва ли ще сподели как ! Запозната съм, че космите пак ще излязат но дори за 6 месеца или за 2 години пак си заслужава ! Никой не е казал, че процедурата отстранява космите завинаги !
Фотоепилацията вълнува много жени, защото е скъпа процедура, с не особено доказан ефект на местно ниво ! Затова мисля, че проблема е актуален !
Е явно не за всички ! Просто можете да разширите общата си култура относно това, как да изглеждаме добре !
А всички искаме да бъдем КРАСИВИ МАМИ, нали ???!!!!

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 23:03 от ВЕНЕРА_ДИДИ

# 5
  • Мнения: 2 199
 Hug спокойно

# 6
  • Мнения: 10 758
Как може човек толкова да се вълнува от фотоепилация на мишниците си. Да де като иска да се вълнува, ама да не вдига шум. Да предположим че има резултат и се махнат. Никой не ти гарантира че шест месеца след приключване на процедурите космите няма да се появят, пък и две години да са все някога ще се появят.
А пък и да се отваря цяла тема за фотоепилация на мишници не мисля че е много разумно, поне да беше на по сериозно място.
Или пък преди няколко дни видях друга тема отворена, че някои искали да се отърват от "големия" си проблем - 4-5 косъма на гърдите.
Ванинке, какъв ти е проблема, душко?Жената се интересува и пита.
Ако имам един косъм на гъза и се чудя как да го махна, ще пусна тема.
Така, а сега по темата:
Преди две години ходих на фотоепилация на мишници, но само два пъти.Беше ми далечко и се отказах.Космите намаляха с около 30%.Това, което знам  се припокрива с мнението на  Iva_7  Peace

# 7
  • Мнения: 6 958
Интересно, че мненита се разминават  Thinking На мен ми казаха никаква кола, никакво бръснене, само деплоатар!  Crazy Шантава работа...  #Crazy Ха сега де  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 6 898
На мен ми казаха да се бръсна. Иначе аз ходих на фотоепилация на подмишниците преди 2-3 години, направих към 6 процедури някъде и космите доста бяха оредели, може да се каже, че почти нямах. С времето обаче пак си израстнаха и сега ми се струва, че всичките си растат.

# 9
  • Мнения: 898
ОК.
Радвайте се на сайта BG-Mamma, заприличал вече на косче за боклук. И ТО ОТ МЪРЗЕЛ.
Модераторите също призовават ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ(да се прочетат и прегледат вече съществуващи теми по въпроса).

# 10
  • Мнения: 10 758
ОК.
Радвайте се на сайта BG-Mamma, заприличал вече на косче за боклук. И ТО ОТ МЪРЗЕЛ.
Модераторите също призовават ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ(да се прочетат и прегледат вече съществуващи теми по въпроса).
Вече няколко години се радвам на бг-мамма.А като не ти харесва и не ти е приятно, просто не пиши.

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ОК.
Радвайте се на сайта BG-Mamma, заприличал вече на косче за боклук. И ТО ОТ МЪРЗЕЛ.
Модераторите също призовават ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ(да се прочетат и прегледат вече съществуващи теми по въпроса).

Какво му е на сайта?
Или форумите имаш предвид?
Какво е косче?
Темата си е ОК.

# 12
  • Мнения: 56
И все пак на темата !  Аз май повече се обърках !!! Наистина всички козметици казват различно ! Много странно ! newsm78
И все пак сърдечно благодаря за мненията ви и споделеният опит !!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт