Йога

  • 17 593
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 978
Има ли мами-йогистки да обменим малко челен опит?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз само веднъж отидох и ми беше много скучно Embarassed

# 2
White Raven, ти започна ли курсовете. Говорих онзи ден с нашта приятелка и тя вика, че се мъчила да те "присламчи" към друго културно мероприятие ама ти си държала на йогата Wink  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Смятам през лятото да се запиша и аз... ще видим...

# 4
  • Мнения: 978
Да бе ходих и СТРАШНО много ми хареса! Толкова нежно и релаксиращо. Страхотен кеф!

# 5
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Не си казала досега-не сме обменили опит Stuck Out Tongue  Wink

# 6
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Йога е неЩо страхотно.
Тя не  е само медитация, асани и вегетарианство, а на4ин на живот.
Навремето мой колега от института ме беШе запалил, но  е много трудно да живееШ по йогийските канони...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
Дайте малко повече инфо, моляЧ На мен ще ми бъде доста интересно, а и къде може да се практикува, много съм босичка Wink !А и цени ако може!
Благодаря! Grinning

# 8
  • Мнения: 978
А, не виж за начина на живот не съм съгласна. Мен ме интересува само физическата страна на йогата- т.н. хата йога, без да се увличам от разните им щуротии. Мисля, че е може би едно от най-прекрасните неща за "спортуване" и най-вече страхотен релаксант!
Искрица, не знаех, че се занимаваш. Аз съм много боса, но съм се запалила. #Onfire

# 9
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
И аз съм се замислила за йога, след като родя разбира се Wink Но само упражненията, не диетите и вярата им. Съвременната йога дето я преподават тук е доста по различна от оригинала и ми допада.

# 10
  • Мнения: 141
И аз правя йога от едно време насам,  по една система за току-що родили жени (изпрати ми я приятелка от САЩ). Чувствам се страхотно, но мисля че ми е необходима вече друга система. Имама книгата на Венцислав Евтимов, но там програмите са много общи. В Русе има група, обаче не ми е удобно да ходя, а и нямам много доверие във преподавателя.
Та се чудех може ли някой от вас да ме насочи към комплекс от упражнения за нормални Laughing жени. Приемам и всякакви съвети. Благодаря ви предварително.  bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 011
А някой да ходи на т.нар. фет бърнинг йога? Аз ходя вече половин година и съм много доволна.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мен ме интересува само физическата страна на йогата- т.н. хата йога, без да се увличам от разните им щуротии...
...Аз съм много боса, но съм се запалила. #Onfire
И аз съм боса, за това питам- йогата не е ли нещо комплексно за душата и тялото?  newsm78 Аз все си мисля, че не може да се дели на физическа и психическа страна,  ама де да знам  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 141
А някой да ходи на т.нар. фет бърнинг йога? Аз ходя вече половин година и съм много доволна.
Моля, разкажи по-подробно. Разглеждах инфо в няколко сайта, но е оскъдно.
Ако някой знае повечко и Аштанга йога също да сподели.

# 14
  • In transit
  • Мнения: 11 701
http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Yoga/ Тук има доста нагледен материал за йога Wink

Общи условия

Активация на акаунт