Gmail beta-някой ползва ли го

  • 534
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Ползва ли някой този клиент за разговори.Нещо като скайп и кю е но ми казаха че файловете пристигали по бързо.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 896
Да не би да имаш предвид GTalk - това е подобно на Скайп и АйСиКю?
Gtalk ползвам, някакси по-доскретно е от скайп/кю, няма нужда от отделна програма, просто си стоиш логнат в Gmail account-a си.

# 2
  • Мнения: 172
Да може и така да го кажем.

# 3
  • Мнения: 2 386
Понякога ползвам, но не ми е удобно.. най-малкото защото добавя в контакт листа автоматично всички, които са ми писали.. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 550
ползвам го ежедневно
когато съм на работа през пощата, когато съм си вкъщи през самата програмка, свалена от www.google.bg/talk (има и уеб версия)
файловете пристигат бързо, ако връзката ти е ок...както и на отсрещната страна (всъщност, за да пращаш файлове, задължително трябва да си свалила програмката, както и този, на който ще ги пращаш)
разговорите със слушалки и микрофон са ок

evanescent, триеш всички излишни акаунти, които са ти писали и няма да имаш проблеми с това  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 516
И аз като ползвам ежедневно. Доволна съм, но май не е много популярен. Поне сред познатите ми. Повечето предпочитат Скайп и Кю.

# 6
  • Мнения: 2 386
Трия, бе, Марче....но много спамъри, много нещо! Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 550
Трия, бе, Марче....но много спамъри, много нещо! Rolling Eyes

странно, и аз получавам спам, но никой не ми се адд-ва автоматично в програмката  Shocked

# 8
  • Мнения: 2 386
Хм! Ще има щатена проверка, явно нещо съм пропуснала..

Общи условия

Активация на акаунт