извивачка за мигли

  • 11 756
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 414
Понеже видях,че на една приятелка миглите и бяха станали страхотни след употребата на извивачка се замислих дали и аз да не си взема newsm78 Crazy
чувала съм много противоречиви отзиви-от една страна,че не е чак толкова редна,а от друга,че миглите падали страшно от употребата и. newsm78
може ли да ми дадете малко повече информация....вредна ли е ,има ли "техники" при използването и,от кои марки сте доволни Hug
Благодаря,предварително. Praynig  bouquet

# 1
  • Мнения: 13 512
аз имам стандартна метална на Клиник, също така и една на батерии, с която не се притискат мигите, а само се минават като със спирала.Тя неко ги нагрява и извива.
Не е вярно, че окапват миглите. Имам една прителка, кото от20 одини си ги извива с тъпата страна на нож-навик..и нищо и няма на миглите.

# 2
  • Мнения: 2 414
мерси,успокоих се Embarassed  bouquet
а тази извивачка на Клиник дали ще я има в България?

# 3
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
 по принцип изто6тават миглите, но вси4ко е оносително
 тук може6 да види6 продукт, които заздравява миглите и ги ги стимулира да растат..

http://www.talika.com/talika-eye-care-es.html#01

Резултатите са пове4е от добри
На мен ми бяха опадали миглите на у4астъци, бях като опле6ивяла в о4ите...

пробвах доста не6та, но вси4ки те с променлив успех,


След един месец  с талика,  пораснаха новии косъм4ета и миглите ми станаха видимо погъсти и дълги...
Е не 4е е някаква магия, не са като искуствени, но се забелязва...
Докато се мазах  талика, не ползвах спирали, то и как ли да ги ползвам , без спирала си бе6е грозно, а със спирала   бях като проскубана коко6ка...

# 4
  • Мнения: 2 414
sl,мерси много,но надали в Бг мога да намеря тези продукти. #2gunfire Cry

# 5
  • Мнения: 6 958
надали в Бг мога да намеря тези продукти. #2gunfire Cry

Можеш да ги намериш, защо да не можеш  Thinking Сещам се, че в Бонжур предлагат разни такива и май има няколко вида..., но лично аз не ползвам и не бих ползвала, а дали окапват или не идея си нямам, но не го възприемам това нещо...  Peace

# 6
  • Мнения: 13 512
А също така извиване на мигли правят и в някои козм. салони- нещо като къдрене.Слага се препарат и се извиват. Също не знам да е дало някакво поражения.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 795
За имам на Ревлон.Като ученичка всеки ден си извивах миглите, даже и спирала на слагах.Сега нещо съм спряла от години Thinking , но ще започна пак.Резултатът е добър и не падат миглите, или поне не повече.

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз имам една извивачка, прилича на ножичка, с гумени накрайници. Обаче ефект от извиването се усеща само, ако извивам върху вече сложена спирала. Ефектът е поразителен, само че за съжаление не мога често да го правя, защото нямам време да чакам да засъхне спиралата.

# 9
  • Мнения: 222
Извивам си миглите със съвсем обикновена "извивачка" от повече от 10 години и нямам никакви поражения. Отнема съвсем малко време - буквално секунди, особено ако ти е станало вече ежедневие. А ефектът е определено видим.  Peace

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
Запис!
Ползва се след спиралата, нали?

# 11
  • София
  • Мнения: 3 795
Запис!
Ползва се след спиралата, нали?
Желателно е,да, обаче има ефект и без спирала.Ако първо си ги извиеш и след това сложиш спиралата се губи 50% от ефекта

# 12
  • Мнения: 14 486
аз също ползвам от години и нямам никакъв проблем.
само дето съм останала с впечатление, че се прави задължително преди спиралата иначе се начупвали миглите. моя приятелка пък твърди, че след спиралата за да има по-голям ефект.
какво ще кажете? newsm78

# 13
  • Мнения: 222
И преди, и след -
за по-голям ефект  Wink

# 14
  • Мнения: 893
Аз имам, но изключително рядко я ползвам...
Една приятелка от натискане(да станели по извити) си накъса миглите...и станаха милиметрени...Самата машинка и ги отряза...Ама то кой стиска толкова... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт