Билети за Формула 1?

  • 601
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 312
Можете ли да ми помогнете?
От къде да си намеря билети за Формулата в Турция този уикенд?
От доста време се каним да отидем и накрая от разни грижи и гости съвсем се отплеснахме.
Вчера се спогледахме "умно"с мъжа ми и установихме,че съвсем сме забравили да организираме ходенето.
Иначе желание не ни липсва,така,че ако намерим билети си плюем мигом на петите.
И още един въпрос.Дали пускат с малки деца по трибуните?Павката е на две и половина и мислим да го вземем с нас.
Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Аз съм си купувала от туристическа агенция Аполо.
Вие обаче сте се сетили в последния момент и не знам възложно ли е?
Турската формула май не е много посещавана и е възможно да можете да си купите там на място

# 2
  • Мнения: 753
имаме 1 свободен, приятел се отказа, трябва спешно да пътува за Америка, но е VIP билет тоест от скъпичките

# 3
  • Мнения: 1 312
имаме 1 свободен, приятел се отказа, трябва спешно да пътува за Америка, но е VIP билет тоест от скъпичките

Трябват ми два.Мерси все пак.
А знаеш ли как вървят цените от-до в различните сектори?
Разбрах,че в така наречената бронзова зона са около 110 долара за съботния ден,около 200 долара за сребърната зона...Вярна ли ми е информацията или съм в заблуда?

# 4
  • Мнения: 753
http://www.f1turkeytours.com/f1turkeytickets.asp

билета който е свободен е в сектор Супер Голд - 400 долара

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 09:57 от Tigercheto

# 5
  • Мнения: 6 900
Късно си се сетила. Ще преровя дали има нещо останало все пак.

# 6
  • Мнения: 6 900
По сайтовете всичко е изкупено, не са останали билети. Ако много държите да отидете предполагам, че там на място ще има разни хора, които ще ви предложат билети, но със сигурност ще са по-скъпи. Иначе не съм сигурна дали официално се продават билети на място.

# 7
  • Мнения: 753
2005 - първата Ф 1 в Истанбул, билет който се купува за 40 евро в Стара Загора, пред пистата беше 90 евро, ...да на всяка писта продават отпред, най-често местни жители се опитват да направят някое евро/долар, и в Индианополис беше така, но рискът е голям или 'струва двойно'.

Общи условия

Активация на акаунт