А правите ли орален секс?

  • 93 676
  • 141
  •   1
Отговори
Темата ми е съвсем сериозна и не е пързалка, нищо, че съм гост.

От известно време мисля да пусна такава тема, но все не събирах смелост. Сега я пускам като гост. Понеже видях, че в този форум има теми за оргазми и анален секс реших да я пусна тук като гост. В клюто като гост не мога да я пусна пък и там сериозни отговори надали ще получа.

Винаги съм се чудила как на жените не им е гадно да правят така наречените свирки. Само като си помислех за такова нещо и ми ставаше гадно. Изобщо не съм си и представяла, че някога ще изпитам желание да го направя.
От известно време обаче ми се върти в главата да изненадам мъжът ми, но все не събирам смелост. Преди изобщо не съм имала желание да го направя, а и той никога не ме е карал. Може би, защото си е знаел, че ще откажа.
Сега имам желание, просто чувствам, че искам да го направя, но ме е страх да не би да не се справя. Rolling Eyes

Четох доста неща из гугле. Но все пак възможно ли е да се получи някой гаф и изненадата ми да се окаже провал?

# 1
  • София
  • Мнения: 888
Ние най - редовно си го правим - аз на него - той на мен.Как така ще е гадно ShockedНали все пак той ми прави и на мен? Аз много харесвам  да ми прави френска, съответно аз правя на него, защото виждам колко се възбужда и  на мен ми става още по - хубаво...Особено поза 69.Голям кеф е и за двамата. Мното обичам да го изненадвам сутрин докато спи....направо е на седмото небе..Иначе какъв секс е само вагиналният newsm78Нямаме  табута в секса с моя мъж..

# 2
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Не обичам, ама аз и секса не го обичам! Надявам се да дойде моя миг някога  Crossing Arms

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
............Но все пак възможно ли е да се получи някой гаф и изненадата ми да се окаже провал?

Възможно е.

# 4
  • София
  • Мнения: 622
 Shocked За пръв път чувам за женена двойка, в която отношенията да не са преминали всички фази на близостта. Не че това е някакъв задължителен елемент или подобно...
На мен никога не ми се е струвало гадно, гнусно..обичам съпруга си и това при положение, че двама се обичат ми изглежда нормално, естествено,дори е красиво.
Не се притеснявай, дори и да не се справиш, би трябвало да сте достатъчно близки, за да можете да се посмеете на ситуацята.Мъжът ти сигурно ще е достатъчно заинтригуван от ентусиазма и желанието ти.

# 5
Изобщо не мога да си представя млада женена двойка, която никога не е правила орален секс  Shocked Shocked Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 6 971
Мисля, че изобщо не става въпрос за женена двойка, а за малолетна дЕвойка.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 809
А аз дори не мога да си представя, че има жени, които не правят свирки...

# 8
  • София
  • Мнения: 622
А аз дори не мога да си представя, че има жени, които не правят свирки...
Е,що? Ако не я кефи? Аз го правя защото ми харесва.

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Тука из форумите преди време някой беше пускал наръчник за правенето на орален секс. Не си спомням обаче къде...Потърси го, няма да съжаляваш, мъжа ти два пъти Laughing А, межди другото, щом имаш желание, няма начин да сбъркаш. Той все пак ще ти каже, ако правиш нещо, което не му харесва. Основното е вдъхновение да има, техниката се учи Mr. Green

# 10
  • Мнения: 51
Shocked За пръв път чувам за женена двойка, в която отношенията да не са преминали всички фази на близостта. Не че това е някакъв задължителен елемент или подобно...
На мен никога не ми се е струвало гадно, гнусно..обичам съпруга си и това при положение, че двама се обичат ми изглежда нормално, естествено,дори е красиво.
Не се притеснявай, дори и да не се справиш, би трябвало да сте достатъчно близки, за да можете да се посмеете на ситуацята.Мъжът ти сигурно ще е достатъчно заинтригуван от ентусиазма и желанието ти.
newsm10
Все пак можеш да се поупражнаваш с някои подобни плодове, за да си подготвена какво те чака като обем.
Ако намерите наръчника, дайде го линка, все пак човек се учи докато е жив! Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 152
А къв е тоя мъж дето не се натиска за свирка?! ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 15:04 от Сасано

# 12
  • София
  • Мнения: 3 783
А къв е тоя мъж дето не се натиска за свика?! ooooh! ooooh! ooooh!

Мъжът-мечта!

# 13
  • Мнения: 1 152
Знам само за един мъж, който не иска свирки....и добре, че не е моя.  Whistling

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ако намерите наръчника, дайде го линка, все пак човек се учи докато е жив! Heart Eyes

Наръчник

Общи условия

Активация на акаунт