Отговори
  • Мнения: 343
Здравейте!
Детето ми е с алергия към белтъка на кравето мляко, диагностицирана и следена до момента от доц.Маринова. Вече навършихме 2г., но за съжаление не можем още да превъзмогнем алергията. До момента сме посещавали доц.Маринова с направление в поликлиниката към педиатрията, но достъпа до нея там е много сложен,предварителни записвания, опашки и други простотии, а и с направленията GP-то ни гледа на кръв. Затова ви моля ако можете да ми дадете координати на частен кабинет на доц.Маринова. Благодаря предварително за помощта!

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 11:21 от Irikar

# 1
  • Мнения: 690
Последно ходихме при нея, когато Калоян беше на около 6м. Оттогава за чукам на дърво не ни се е налагало. Но тогава попитах за частен кабинет, но ми казаха, че няма. Можеш да си платиш прегледа при нея (20лв. беше), но се редиш на общо основание заедно с тези с направленията.

Обясни на педито ви, че Маринова е регистрирана като педиатър, а тези направления са безотказни и безлимитни. Няма нужда от направление за специалист. Това ми го обясни лично Маринова и след това мойта педиатърка го потвърди. Така ще си спестиш 20лв. и без това ще трябва да се редиш.

Успех и бързо да оздравява детенце  Hug Praynig

# 2
  • Мнения: 1 986
Ние също ще трябва да ходим на преглед при доц. Маринова за първи път като й приключи летният отпуск след 09.09. Казаха ми , че просто трябва да отидем в 8 часа и да си вземем номер.
Наистина ли е толкова трудно да се вземе номер за нея и ако знаете подробности, моля напишете?

# 3
  • Мнения: 690
Наистина регистратурата започва работа в 8.00, но преди това пред вратата се е извила опашка от 30-ина и повече човека. Доц. Маринова работи само до обяд и от рег. дават около 10-12 номерчета (толкова човека могат да минат в работното време, че дори и не стига). Повечето от тези 30ина човека са за Маринова, така че само първите вземат номер.

Мъжа ми ходеше на -20 градуса да се реди в 6.00, за да вземе номер. Това беше по-миналата зима. Сега не знам дали нещата са се променили. Имаш ли номер - със сигурност ще те приеме. Може да опиташ да идеш пред кабинета, да чакаш всички с номерчета да минат и ако има време и желание да те приеме. Но това хич не е сигурно.

Дано съм ти помогнала  Hug

# 4
  • Мнения: 343
Именно заради тази безумна система търсех възможност за частен прием на доц.Маринова!Това, което казва petenceto е самата истина, на два пъти съм го правила това упражнение, но тогава офиса ми беше близо до поликлиниката, а сега трябва да си взема отпуск за да взема номерче!Системата в тази поликлиника е взаимствана от опашките за телевизори по бай Тошово време!

# 5
  • Мнения: 690
Irikar, така е, но по този начин са избегнали предварителното раздаване на часове. Първо - сигурно е, че ако вземеш номерче сутринта ще заведеш детето до обяд (а и на кого му се ще да се реди пак ако си е изпуснал реда?) и второ, ако даваха часове за следващите дни сигурно щеше да има чак за след месеца - то дотогава на детето ще му мине  Mr. Green

Вярно е, че е супер неудобно, но представи си хората от провинцията как успяват  #Crazy Идват нощем спят по колите, а децата как се чувстват просто незнам  Shocked

# 6
  • Мнения: 1 986
И направлението е за педиатър, не за гастроентеролог, това е сигурно, нали? Явно ще чакаме отрано сутринта.

# 7
  • Мнения: 690
Когато аз ходих беше така. Ако искаш звънни педиатрията и попитай. Освен това педито ти трябва да има списък на регистрираните педиатри и може да ти каже (нашата педиатърка знаеше за някакъв такъв списък)

# 8
  • Мнения: 343
И аз се чудех как се справят хората от провинциата? Все пак си мисля, че с предварително записване по телефона ще е по-добре.Тази система автоматично изключва майките, които сами си гледат децата.На кого ще оставиш детето когато се редиш за номерче?По цял свят часове за лекар се записват по телефона...Но защо да е просто след като може да е сложно за пациента, той трябва да се гърчи...

Общи условия

Активация на акаунт