Кое да избера?

  • 2 173
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 609
Ще си отварям детски магазин,но тъй като помещението се оказа малко трябва да избера какви бебешки стоки да продавам!Само бебешки храни и памперси,или само бебешки дрешки,или дрешки и памперси........Не мога да взема решение,а нямам много време.
Исках в магазина ми да има всичко: храни,памперси,аксесоари,дрешки и т.н.,но трябва да изключа някои неща!
Очаквам вашите мнения!

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 17:26 от luba_ani

# 1
  • Мнения: 3 306
От вси4ко по малко  Peace Много по-удобно е вси4ко да е на едно място -дрехи ,игра4ки,памперси и т.н.т

# 2
  • Мнения: 80
храни,памперси,шишета,бельо .Това е оптимален вариант за малко помещение.

# 3
  • Мнения: 6 164
Ориентирай се според това какво се продава в района. Ако 5 магазина продават храни, няма да ти потръгне бизнеса, освен ако не подбиеш цените. Ако пък има малко за храни и повече за дрешки и играчки - храни и памперси. Peace

# 4
хубаво е да има от всичко дори и по-малко,но качествено

# 5
кажи къде ще е магазина и кога ще го отвориш

# 6
  • Мнения: 3 306
хубаво е да има от всичко дори и по-малко,но качествено
кажи къде ще е магазина и кога ще го отвориш
   Peace  Успех  newsm10 Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle pacifier

# 7
  • Мнения: 609
Първо искам да благодаря на всички,които се включиха в темата ми със своите съвети!
Ако всичко върви нормално,магазинът трябва да бъде отворен до 14 дена!Ще се намира в град Ямбол. Peace

# 8
здравей аз имам детски магазин и моя съвет е да продаваш детски дрехи а ако имаш място сложи и друго

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
зависи за какви стоки има дефицит в Ямбол тогава Simple Smile
помисли какво се намира наистина трудно или въобще там и това избери.

# 10
  • Мнения: 3 457
Откажи се от памперсите  според меб и храните-хамалогията е голяма и не си заслужава за през 10-20 ст.,това е работа за по-големи магазини-ориентираи се към дрехи,ако искаш мога да ти  препоръчам марки  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 609
Реших,в магазина ще има храни,памперси,аксесоари и дрешки!
Само,че имам проблем с откриването на дистрибуторите на храните и аксесоарите!Ако някой може да помогне,моля пишете! Peace

# 12
  • Мнения: 3 306
Потърси с Google   Peace

# 13
  • Мнения: 609
ориентираи се към дрехи,ако искаш мога да ти  препоръчам марки  Mr. Green
Очаквам предложения за марки бебешки дрешки!

# 14
  • Мнения: 3 457
Избери-Фуар,Азиз,-за бельо и дрешки,Бебето,Субер Натур,Джунир Кидс ,Вениче,Ванекс,Сиклид и други ишлемета рязан етикет -Дисни,Джордж....

Общи условия

Активация на акаунт