Мит ли е ефекта от стимуланта за коса на Икаров?

  • 15 133
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 406
Преувеличено ли е неговото действие? Искам да го взема за веждите,че заради некадърна козметичка преди години като,че на места въобще не ми растат,не мога да им придам форма. А за коса какъв е ефекта?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Използван върху мен е мит,да

# 2
  • Мнения: 526
Зависи какво действие очакваш.Ако освен стимуланта пиеш подходящи витамини и ползваш други добри подхранващи продукти за коса,ефекта би трябвало да е достатъчно добър.
За веждите не мога да дам мнение.

# 3
  • Мнения: 2 849
Използвала съм го за косата и да ,имаше ефект .За веждите нямам идея какво да очакваш .

# 4
  • Мнения: 814
За самия стимулант - не знам, но Бадемовото масло на Икаров даде страхотен ефект при баща ми (когато беше започнала да му оредява косата преди няколко години). И сега си е много добре даже Simple Smile). Аз също използвам това масло за косата и съм доволна. Ползвала съм и други техни масла за лицето - главно маслина и авокадо - много съм доволна.
Така че си мисля, че и стимулантът им трябва да е добър  Peace

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Използвам го от време на време, косата ми става по жива след стимуланта. Сега мъж ми се маже, но и той не е сериозен, ако косата му се сгъсти, ще докладвам  Mr. Green.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Чак път мит...нито чудеса прави. Но при редовно мазане и фрикции на скалпа, само положителни резултати следва да се очакват.

# 7
  • Мнения: 3 406
Аз се намазах одеве преди миене на косата-изглежда по-добре,дано и да расте по-бързо,аз съм се мазала доста време с бадемово масло(веждите де),ама нямаше ефект...

# 8
  • Мнения: 526
Аз се намазах одеве преди миене на косата-изглежда по-добре,дано и да расте по-бързо,аз съм се мазала доста време с бадемово масло(веждите де),ама нямаше ефект...
Всъщност веждите не се ли мажеха с рициново масло Thinking Или то беше за миглите...или и за двете newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 3 781
Не е мит - аз си отглеждам косата с него.

# 10
  • Мнения: 6 164
За коса има ефект, но за вежди?.. Thinking Че то може ли?

# 11
Само за коса съм го ползвала...Косата става блестяща и здрава,и расте по-бързо, но за вежди не знам Confused

# 12
  • Мнения: X
За коса - да, има ефект, ползвала съм го и бях много доволна.
За вежди..........не знам  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 332
При мен ефект не забелязах  Tired, но аз го използвах в комбинация с друга маска та може и за това да не съм забелязала чудотворното му действие  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 916
Има ефект при продължителна употреба.
За веждите - не казваш, какво точно ти е направила козметичката. Ако е скубала косъмчетата и заедно с тях е извадила луковиците...  newsm78 не мисля, че повече ще поникват нови косъмчета.

Общи условия

Активация на акаунт