има ли мами от Велико Търново

  • 5 571
  • 25
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
мамчета бъдещи и настоящи от ВТ споделете вашия опит с мед. специалисти от нашия град,
аз ходя на ЖК при д-р Калейнски доволна съм от него но той не ходи в РО, но за раждането /термин 07.11/ ми е трудно да се насоча, скоро ще посетя д-р Паньова тя работи в РО и има кабинет в МЦ Селина, ще споделя мнение и за нея.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Албенка бива,но ако,питаш мен аз,сто деца да родя нито едно няма да е в Търново!Пусни една търсачка в отчетната тема на Търново и ще ти излязат сто теми ,в които сме спорили по въпроса за РО Peace

# 2
  • Мнения: 1 171
Аз раждах при д-р Хаджирадев и съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 61
Аз също съм при Калейнски за консултациите и имам същия "проблем". Реших да раждам в Търново, но още не съм избрала при кого. За д-р Хаджирадев и за д-р Цочева чувам както положителни, така и отрицателни неща (при това от едната до другата крайност), но в крайна сметка надделява мнението, че при "нормално" раждане е по-добре при Хаджирадев, а за секцио е по-добре при Цочева. Всъщност, Хаджирадев трудно се съгласявал на планирано секцио (трябва да има наистина основателна причина, за да се съгласи да го направи).
Аз също се надявам на актуална информация от търновските мами.
RENY_D, ако научиш нещо ново, моля сподели, че вече ...  #Crazy

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
pepi-to, да ти кажа и аз така като взех да разпитвам за д-ри мненията са от велик доктор до отвратителен и все едни и същ специалисти се спрягат като имена Хаджирадев и Йорданов /от които моята майка доста си е пострадала, при нормална и безпроблемна бременност да завърши по най-лошия начин и за това при мен отпадат ТОТАЛНО, освен ако по някаква случайност не се падне един от тях дежурен като настъпи раждането/, Ковачев /една близка ражда при него съвсем скоро с уговорка, като цяло каза че била доволна/; Цочева /по чужди мнения била кобра, аз не съм я виждала жената и незнам/; Димитров и Пеев /бил внимателен/ общо това са мненията които съм събрала до сега. Аз лично съм се ориентирала към д-р Паньова, млада и внимателна докторка, вчера я посетих на частен кабинет и понеже пак ми бяха отекли краката жената ме видя и доста в детайли ми каза какви може да са причините и какво трябва да направим, за да сме спокойни, каза че ако е необходимо и болнични ще издаде. По изследвания, които са ми правени досега съм с ниско кръвно и нямам албумин, но за първи път взеха да отичат към 4 месец а сега съм 7 /30г.с./, което за нея е раничко. Другата седмица ми предстоят изследванията ще видим резултатите. Дано всички показатели са ОК и да е от жегите, може пък да се възползвам да си постоя на хладничко в къщи.
В началото и аз се двоумях къде да е събитието Г. Оряховица или В.Търново, но да ти кажа се замислих че в Г.О. няма неонатологично отделение и ако не дай си боже нещо се усложни все пак едно е от отделение в отделение да се премести бебчо или да дойде специалист и съвсем друго разстоянието Г.О.-В.Т. и за това реших В.Т и дано имаме късмет да мине всичко успешно. 

# 5
  • Мнения: 61
RENY_D, поради същата причина и аз избрах раждане в Търново, а освен това "поддръжниците" на тезата "бягай надалеч оттук, най-малко иди в Горна" найвече наблягаха като причина неугледните условия и чак тогава вметваха по нещо за професионализъм и т.н. Не съм чувала нищо за Паньова - ще поразпитам и ще пиша (ако те интересува).
Аз също имам неудобства с отоците, започнаха в краката около 5-6ти месец (към края на деня, без да е нещо трагично, а краката дори и не ме боляха) - вероятно ставаше дума за жеги + наддаване (при мен интензивно в малките месеци). Сега отичат още от обяд и ме понаболяват, но е пак търпимо и пак съм убедена, че е в резултат на жегите.
Бих те посъветвала, ако нямаш наистина огромна нужда от болничен по-добре не си вземай (бавят плащанията около 2 месеца, а и ще се отрази върху сумата на майчинството ти - в случай, че се върнеш на работа преди 45-дневния болничен). По-добре ползвай платен отпуск, ако имаш право на такъв.
От все сърце ти желая леко и безпроблемно раждане! (А и на себе си го пожелавам  LaughingPraynig

# 6
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Момичета, аз няма да давам съвети къде е по-добре и къде - по-зле. Искам само да ви пожелая каквото и да решите, в крайна сметка всичко да приключи по най-добрия начин и да си гушкате малките, сладки бебчета и да сте много щастливи!

# 7
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
pepi-to ,
след като се заех сериозно с въпроса за избор на място и лекар за раждане мога да ти кажа че за д-р Паньова събрах доста добри отзиви /просто жената е доста млада лекарка и не толкова известна все още, но е кадърна, за разлика от други всеизвестни имена лежащи на стара слава/ за нашия район най-най-добрия д-р бил Сотиров от АГО-Г.О.

# 8
  • Мнения: 61
Здравей, RENY_D!
Как мога да се свържа с д-р Паньова? Ако смяташ за по-уместно, пиши ми на лични.
----
pepi111, благодаря за пожеланията!

# 9
  • Мнения: 503
RENY_D, поради същата причина и аз избрах раждане в Търново, а освен това "поддръжниците" на тезата "бягай надалеч оттук, наймалко иди в Горна" най вече наблягаха като причина неугледните условия и чак тогава вместваха по нещо за професионализъм и т.н.
Пожелавам ви леко раждане и здрави бебчета    bouquet Всеки сам си решава къде да ражда,но аз лично има какво да кажа за ''професионализма'' на Търновските доктори,а за условията тук,доколкото знам след ремонта са добри. Wink

# 10
  • Мнения: 61
Благодаря за информацията, RENY_D! Другата седмица може да я посетя. Кой знае, може и да се видим там Simple Smile
PS: Кутията ти за ЛС е препълнена.

# 11
  • Мнения: 4
Аз съм много доволна от Хаджирадев,може да е груб понякога, но си знае работата. Wink

# 12
Някой знае ли точните координати на д-р Паньова,искам да я посетя ?Благодаря Ви

# 13
  • Мнения: 371
Само да кажа, че д-р Паньова преди 2-3г взе специалност АГ и е около 35г. Като цяло няма добри гинеколози в АГ отделението. Има други, но те не работят там:д-р Ангелов, д-р Ножарова. След като по чудо излязох жива от отделението и от "грижите" на Хаджирадев  #2gunfire естествено без детенце, с чиста съвест казвам -бягайте в Горна или Плевен Peace Който е доволен доволен, аз не и не смятам да го крия Stop

# 14
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 И аз искам инфо за д-р Паньова, къде преглежда?
 И един малко странен въпрос: знаете ли кой работи в 114 кабинет в поликлиниката, понеже личната ме праща за профилактичен преглед точно там, което е странно, но не ми се спори с нея.

Общи условия

Активация на акаунт