Въпрос към софийските майки

  • 1 024
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Бременна съм в началото на 2 месец - потвърдено в ехогроф. От София съм. Търся си лекар за проследяване на бременността. Препоръчаха ми д-р Виктория Благоева. Ако някоя от вас е била нейн пациент - моля за отзиви. Ще съм ви много благодарна!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 68
Мога да ти препоръчам д-р МИХАИЛ МИХАЙЛОВ но зависи куде ще ти е удобно защото той е пт трета градска болница , но е много добър.Аз сега ще влизам в деветиа и съм страшно доволна всеку път те гледа на ехограф,правити всички изследваниа  и работи със здравната каса.Не плащаш нищо.много съм доволна ,препоръчвам ти го.УСПЕХ И ЛЕКА БРЕМЕННОСТ

# 2
  • Мнения: 724
 Simple Smile Д-р Виктория Благоева е един прекрасен човек.Мога да изпиша много редове колко е добра като доктор и човек.Ходя при нея от шест години и съм изключително доволна.Родих при нея в Тина Киркова преди два месеца.Няма да сбъркаш тя е....................... нямам думи просто.Всички мои познати ходят при нея и даже три мои приятелки раждаха при нея.Ако нещо по конкретно те интересува ми пиши на лични ще ти отговоря с най голямо удоволствие. Hug

Общи условия

Активация на акаунт